Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Причини гастриту

Причини гастриту
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Причини гастриту

Жодне захворювання не з'являється просто так. Гастрит розвивається поступово, якщо людина їсть по вечорах і ночами величезними порціями, не стежить за дієтою, може їсти гостре, а потім відразу ж солодке. Все це призводить до руйнування стінок шлунка, слизова запалюється, а потім її стан стає все гірше і гірше. Запалення відбувається через те, що організм бореться з деформацією у слизових тканинах, яка виникає через вживання різної їжі, особливо - холодної та гарячої. Також на гастрит впливають інфекції та антибіотики, якщо ви проходите, курс прийому антибіотиків - подбайте про захист шлунково-кишкового тракту, інакше гастриту не уникнути.

Але однією з найчастіших причин є бактерія Helicobacter pylori. Хоча зв'язок даної бактерії з гастритом і виразкою шлунка виявили не так давно - достовірність інформації була підтверджена, так як, позбувшись від бактерії можна вилікуватися не тільки від гастриту, але і від виразки шлунка. Виявити Helicobacter pylori нескладно, це дуже небезпечна бактерія, що руйнує слизову шлунка. Якщо руйнування буде поверхневим і бактерія не пройде далі - з'явиться гострий або хронічний гастрит. У більш серйозних випадках бактерія може пройти глибше, що ранить шлунок і призведе до виразки.
Нерідко захворювання з'являється після прийому жарознижуючих засобів. Всім відомо, що аспірин, незважаючи на свою ефективність, містить кислоту, яка призводить до опіку слизової шлунка. Але такий ефект можна отримати і при вживанні алкогольних напоїв у великій кількості. Нерідко люди з власної помилку або неуважності додають у їжу велику кількості оцту, що теж призводить до гастриту. Зрозуміло, медичні препарати діють куди агресивніше спиртних напоїв, адже в них містяться речовини, що знижують імунітет шлунка. Навіть при використанні мазей і кремів можна захворіти гастритом, так як частина активних речовин проходить під шкіру.

Що потрібно врахувати у своїй дієті, щоб не захворіти настільки неприємним захворюванням? Найпоширеніші помилки в харчуванні, що призводять до гастриту:


* Люди недостатньо пережовують їжу і ковтають її через силу. До того ж навіть не запивають їжу, що призводить до травм слизової оболонки. У такому випадку процес травлення буде уповільнений у кілька разів, і суха їжа буде довго лежати в шлунку.

* Дуже важлива температура їжі, оскільки холодна або гаряча їжа може травмувати стінки шлунку. Організму, щоб переварити їжу, потрібно попередньо її остудити або розігріти до потрібної температури. Під час даного процесу слизова шлунка буде пошкоджена.

* Якщо людина регулярно їсть дуже гостру або солону їжу, то через деякий час слизова запалиться. Справа в тому, що гостра їжа теж призводить до опіку так само, як і жарознижуючі препарати. Після прийому гострої або солоної їжі потрібно пити молоко, яке допоможе відновити слизову шлунка.


Також не можна забувати, що захворювання може залежати від особливостей вашого імунітету. Наприклад, імунна система може допустити помилку і боротися з власним організмом, а не з бактеріями, які в нього проникли. Такі хвороби називають аутоімунними, тому існує навіть однойменна форма гастриту. Аутоімунний гастрит небезпечний тим, що важко піддається лікуванню, все антитіла, які повинні впоратися з захворюванням - деформують стінки шлунка, лише вкорінюючи гастрит. Саме тому при найменших проблемах з імунітетом потрібно звертатися до лікаря, інакше наслідки будуть дуже неприємними, а лікування - тривалим і дорогим.

У більшості людей гострий гастрит з'являється непомітно. Як це відбувається? Спочатку людина їсть ночами гостру і гарячу їжу у великих кількостях або просто не може харчуватися в потрібний час через роботу, а після цього оболонка шлунка деформується і в будь-який момент всередину може проникнути Helicobacter pylori. Але захворювання починається ще до проникнення бактерії, тому що слизова вже пошкоджена. Проникнення бактерії буде заключним етапом, коли гастрит вже перейде в хронічну форму.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить