Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї 9 способів, як зняти втому в домашніх умовах

9 способів, як зняти втому в домашніх умовах
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

9 способів, як зняти втому в домашніх умовах

Порад щодо зняття втоми дуже багато, ми ж зупинимося на найбільш ефективних і корисних:

1. Почніть вести нормальний режим дня. Будь-яка недуга простіше запобігти, ніж лікувати, тому якщо Ви хочете більше ніколи не відчувати втому, то Вам слід почати вести правильний режим дня. Спіть не менше шести з половиною годин, орієнтуйтеся на свої біологічні ритми, намагайтеся відпочивати 20-30 хвилин вдень. Не потрібно наїдатися перед сном, інакше можливе безсоння, а значить важкий робочий день.

2. Зняти загальну втому і налаштуватися на тривалу роботу допоможе контрастний душ. Якщо відчуваєте себе дуже «розбитим», але Вам ще потрібно продовжувати працювати ввечері (будинку), то ми настійно рекомендуємо прийняти контрастний душ. Він поліпшить приплив крові в мозок, а значить змусити його працювати ще краще. Крім того, він добре знімає фізичну напругу. А приймати душ, досить просто: добре облийте себе гарячою водою, потім переведіть змішувач на холодну воду і облийтеся ще раз. Повторіть цей цикл 2-3 рази і після витретеся добре рушником (насухо). Ви відчуєте заряд бадьорості та енергії для продовження активної роботи.

3. Прийміть гарячу ванну з хвоєю. Для цього потрібно додати в повну ванну 10-20 міліграм хвойного екстракту і 1-2 столові ложки океанічної (або можна морської) солі. Якщо Вам потрібно зняти втому тільки з ніг, пропарте лише ноги в такій хвойної гарячій воді.

4. Зняти втому перед сном допомагає гарячий душ. Безумовно, перед сном краще не приймати контрастний душ для розслаблення, в цьому випадку краще скористатися звичайним гарячим душем, який чудово зніме будь-яка фізична напруга. Душовою розпилювач в цьому випадку працює, як масажист, особливо якщо хороший напір, тому направте його на всі частини тіла, в яких відчуваєте втому.

5. Ароматерапія, як кращий домашній спосіб по зняттю втоми. Крім душа і гарячої ванни, обов'язково використовуйте для розслаблення ароматерапію, яка відмінно впливає на нервову систему і розслабляє напружені м'язи людини. Ароматерапію можна влаштувати багатьма способами: свічками, маслами, а також додаванням трав у воду під час того, як парите ноги або приймаєте ванну.

6. Зняти втому з обличчя допоможе вітамінізована маска. Розслабити обличчя і шию, можна за допомогою простої маски зі свіжого огірка або сирої картоплі. Наносити ці овочі, потрібно після їх очищення, а головне не забудьте перед цим добряче розпарити своє обличчя, щоб в пори вітаміни краще вписувалися. Наносити таку маску, краще всього в горизонтальному вигляді. Час, який знадобиться 5-7 хвилин. Після зняття маски, прекрасним доповненням стане ретельне розчісування волосся голови, тим самим Ви будете робити масаж і потиличної частини.

7. Фізична розминка зніме втому з м'язів спини і торсу. Ведучи сидячий спосіб життя, ми нерідко страждаємо від болю і втоми в спині. Зняти таку напругу допоможе регулярна фізична розминка: нахили і розтяжки.

8. Масаж - це один з основних способів зняття втоми тіла. Якщо у Вас є можливість відвідувати масажні центри, або Ваші рідні, знають основи масажу і готові Вам допомогти, то обов'язково потрібно скористатися такими ситуаціями. Справа в тому, що будь-який масаж, дуже позитивно впливає на людину, але головне - він розслабляє м'язи. Технік масажу дуже багато, тому ми не будемо на цьому зупинятися. Скажемо лише, що в основі більшості з них лежить розтирання потрібних зон.

9. Зняти втому очей, допомагає відпочинок від монітора комп'ютера. Тут все дуже просто і зрозуміло. Хочете, щоб Ваші очі більше не втомлювалися від монітора?! Працюйте в міру і робіть перерви! Всі ми знаємо, якої шкоди завдає комп'ютер, проте далеко не всі слідуємо рекомендаціям лікарів, які вже жоден рік твердять про те, що працюючи за комп'ютером, слід робити перерви на 5-15 хвилин. Вставайте з-за столу в свою перерву, підходите до вікна або взагалі виходьте на вулицю. Фокусуйте свій погляд на речах, які знаходяться на різній відстані. На 2-3 хвилину просто закрийте очі і посидьте в темряві. Виконуйте прості вправи для очей - дивлячись по черзі вправо-вліво, вгору-вниз.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить