Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Препарати для лікування імпотенції

Препарати для лікування імпотенції
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Препарати для лікування імпотенції

Абсолютно всі сучасні препарати роблять сильний вплив на кавернозну тканину, а саме на її гладку мускулатуру. Завдяки цьому досягається розслабляючий ефект і розширення печерних тіл в статевому члені, що сприяє посиленню кровотоку і кровопостачання. Після цього збільшується тиск у статевому члені, яке провокує появу природної ерекції. Спочатку найпопулярнішим засобом з даними дією була Віагра, але потім з'явилися поліпшені препарати: Левітра і Сіаліс.

Віагра - дуже популярний засіб, що поліпшує кровообіг. Таблетку вживають за 50 хвилин до сексу, щоб препарат вплинув на організм і викликав ерекцію. Але через сильного впливу даний препарат дуже шкідливий і має побічні дії, наприклад, може з'явитися сильна депресія, нетравлення і біль в шлунково-кишковому тракті, погіршення зору та багато іншого. Прийом Віагри на тлі з іншими ліками суворо заборонений, до того ж не можна вживати алкоголь і жирну їжу, так як препарат втратить свою ефективність. Також не можна допускати передозування препаратом, так як ерекція буде тривати більше трьох годин і це негативно позначиться на стані організму. Також це може відбитися на тканині статевого члена, причому через це розвивається імпотенція. Ніколи не пийте Віагру для того, щоб просто продовжити статевий акт на кілька годин, якщо у вас вже скінчилися сили, так як цей препарат може призначити лише лікар в тому випадку, якщо без нього не можна обійтися.

Сіаліс - отримав широке поширення в останні роки, так як його дія схоже з Віагрою, але діє він набагато краще. П'ється Сіаліс за десять хвилин до сексу і його ефект триває набагато довше. Препарат здатний позитивно впливати на потенцію протягом двох діб, до того ж його дію можливо лише при збудженні і бажанні займатися сексом, тому вам не доведеться чекати, коли ерекція нарешті пройде. Побічних дій небагато, але приймати його потрібно з обережністю, так як при багатьох захворюваннях він протипоказаний. Також не рекомендується прийом інших препаратів разом з Сиалісом.

Левітра - володіє сильною дією і лікує статеве дисфункцію. Якість впливу вище на 20%, ніж у Віагри, а за швидкістю впливу препарат не поступається Сіаліс. Не можна вживати засіб при серцево-судинних захворюваннях і хворобах ШКТ. Прийом алкоголю спільно з Левітра не рекомендується, тому що з'явиться висип на шкірі та свербіж, а також погіршення зору, нежить і диспепсія.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить