Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Симптоми імпотенції

Симптоми імпотенції
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Симптоми імпотенції

Помітити перші симптоми настільки неприємного захворювання можна у віці 18-50 років, як правило, в цьому віці 30% чоловіків спостерігають ті чи інші симптоми. Зрозуміло, основна ознака захворювання - ослаблення ерекції або її відсутність. Також варто звернути на адекватні і неадекватні прояви ерекції, наприклад, якщо ерекція відсутня вранці або вночі - це може служити ознакою імпотенції. Якщо у людини відсутній адекватна ерекція, яка з'являється безпосередньо при порушенні, але вранці він прокидається з ерекцією, то проблема пов'язана з психологічної перевантаженням або захворюваннями. Органічна форма імпотенції констатується в тому випадку, якщо людина не має ніякої ерекції взагалі.

Ослаблення ерекції теж є симптомом, але на нього мало хто звертає увагу. Наприклад, може знизитися частота ерекцій або її інтенсивність. До того ж часто зустрічається м'якість статевого члена, що ускладнює статевий акт. Це свідчить про те, що у чоловіка нейрогенне, судинне, гормональне або органічне захворювання. Дуже рідко зустрічається психологічна форма імпотенції, коли людина боїться самого статевого акту або недостатньо впевнений у своїх силах.

Також відсутність стабільності в ерекції свідчить про наявність проблем. Чоловік може мати проблеми з тривалістю статевого акту, коли він завершується через кілька секунд після початку або через хвилину. Це теж говорить про те, що імпотенція є в тій чи іншій мірі, або з'явиться найближчим часом. У більшості випадків це з'являється через проблеми в роботі судин статевого члена. Якщо імпотенція психогенна - передчасна еякуляція відсутня.

Хоча органічні причини даного захворювання зустрічаються дуже часто, лікарі кажуть, що в 9 випадках з 10 проблема пов'язана з психологічним станом чоловіки. Як правило, це страх перед сексом або боязнь бути відкинутим партнеркою. У будь-якому випадку, якщо ви помітили у себе що-небудь з перерахованих симптомів, то потрібно пройти огляд уролога і комплексне обстеження, щоб почати лікування якомога раніше.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить