Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Коротко про дієту Дюкана

Коротко про дієту Дюкана
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Коротко про дієту Дюкана

Схуднути, коли навколо вас достаток ненатуральной їжі, важко і часто нереально. Пропонований метод Дюка повертає нас до здорового харчування наших предків. Первісні люди - мисливці-збирачі - їли білки, овочі, а також продукти тваринного світу.

Слоган дієти Дюка: «Їж стільки, скільки хочеш!».

Дієта для втрати і стабілізації ваги ділиться на 4 етапи:
1. Коротка фаза Атака з швидким отриманням результатів. Під час цієї фази потрібно вживати продукти з високим вмістом білка для швидкої втрати ваги.

2. Фаза Круїз допоможе досягти Вашого істинного ваги. Під час цієї фази дієти чергуються дні чистого білка з білково-овочевими днями.

3. Фаза Консолідація повертає Вас до збалансованого харчування. Тривалість дієти на третій фазі буде залежати від отриманого результату, тобто наскільки Ви схудли за перші 2 періоди: на кожен втрачений кілограм - 10 днів дієти третьої фази. Це випробувальний термін, метою якого є закріпити Ваша вага. На цьому етапі поступово повертаються звичні для Вас продукти.

4. Остаточна фаза Стабілізація заснована на неважких, але важливі правила. Цей етап є одночасно простим і самим важливим, оскільки важливо стабілізувати вагу і заново не набрати скинуті кілограми.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить