Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Кімната моєї бабусі

Кімната моєї бабусі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Кімната моєї бабусі

Мені подобається бувати у моєї прабабусі. Не лише тому, що вона завжди готує до мого приходу щось смачненьке і дуже радіє мені. Входячи в її невелику і скромну однокімнатну квартиру, я нібито потрапляю в старовину. Чудеса починаються в передпокої. Відразу з порогу я бачу своє відображення в старовинному трюмо. Воно майже дістає до стелі. Правда, в деяких місцях дзеркало потемніло, проте, це не зменшує його цінності. У нього різьблені ніжки, широкий столик. Він покритий вишитою білосніжною накрохмаленою серветкою, яку вишивала сама прабабуся. На ній акуратно розташувалися в красивій вазі щітка для волосся, різні пилки, щипчики і інше косметичне приладдя. Тут коштують даровані мною духи. Правда, вона чомусь рідко користується ними.
А ось губних помад у неї декілька відтінків. Тюбики також стоять на трюмо. Прабабуся ніколи не вийде на вулицю, не підфарбувавши губи.
А ось і прабабусина кімната. Скільки разів батьки пропонували їй замінити її меблі на сучасну! Але вона не хоче розлучатися ні з однією річчю. Ось хоч би з цим буфетом. Ніби він зроблений на початку минулого століття. Громіздкий, пузатий, але око не відвести від великої кількості дверцями, різьблених, з опуклим художнім склом. Це жовтувате скло ніби чарівне. Воно так збільшує чашки, келихи, вази. Так і тягне відчинити одну з цих дверцями, щоб потрапити в чарівну казку. Дерево буфета старе, покрите темним лаком, який від часу потемнів. Від буфета навіть віє старовиною.
Посеред кімнати - дубовий старовинний стіл. Він квадратний, а столешница викладена мозаїкою з елементів, зроблених з дерева різних порід. Стіл спирається на масивні ніжки. Між ними,- дерев'яні поперечки. Коли я була зовсім маленькою, я любила на них сидіти.
А ще у прабабусі є диван. Як же не сісти на прохолодну шкіру старого дивана! У нього висока спинка з дзеркалом, полички, на яких стоять смішні фарфорові слоники. По сторонах дивана - товсті шкіряні валики. Вони замінюють подушки.
Я не стану описувати ні етажерку з книжками, яка стоїть між диваном і буфетом, ні шифоньєр, який розмістився в правому куточку кімнати, між вхідними дверима і простінком. А ось телевізор у прабабусі сучасний. Від цього подарунка моїх батьків вона не відмовилася.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить