Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї РОЗВИВАЮЧІ КОМП’ЮТЕРНІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

РОЗВИВАЮЧІ КОМП’ЮТЕРНІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

РОЗВИВАЮЧІ КОМП’ЮТЕРНІ ІГРИ ДЛЯ ДІТЕЙ

За всіх часів і дорослі, і діти любили ігри, за допомогою яких весело проводили час і одночасно освоювали навички виживання. Сьогодні існує велика розмаїтість ігор для персонального комп'ютера, у тому числі й для дітей. Ці ігри призначені для веселого времяпрепровождения, а також для ненав'язливого навчання й розвитку вашої дитини.
Батьки, які хочуть виховати в дитині коммуникабельность, швидке й стратегічне мислення, всі частіше вдаються до допомоги дитячих комп'ютерних ігор. Такі ігри розширюють дитячий кругозір, допомагають швидше навчитися розпізнавати форми, кольору, запам'ятовувати числа й букви й т. п.
Деякі батьки й педагоги усе ще негативно ставляться до подібним до ігор, уважаючи їх шкідливим времяпрепровождением для дитини. На щастя, більшість дорослих все-таки переконані, що такі ігри корисні. І з кожним днем комп'ютерний мир пропонує нам усе більше й більше ігор як для розваги, так і для навчання.
В основному дитячі комп'ютерні ігри спрямовані на стимулювання мозкової активності дитини, поліпшують язикові навички, розвивають координацію дитини, а також зміцнюють зв'язок між родителями й дитиною, адже будь-яка дитяча гра може перетворитися в улюблене сімейне времяпрепровождение.
Тому багато педагогів рекомендують використовувати комп'ютерні ігри як сімейна традиція, що допомагає, якщо потрібно, установити або зміцнити сімейний зв'язок між дорослими й дітьми.
Час рухається вперед, і сьогодні ви можете скачати програми для комп'ютера, цікаві ігри, сидячи будинку. Як правило, дитячі ігри розділяють по віках. Але, незважаючи на це, вони однаково цікаві дітям, батькам і навіть педагогам.
Якщо ви вирішили порадувати своєї дитини комп'ютерною грою, то така гра може виявитися не тільки захоплюючою розвагою, але й сприяти інтелектуальному, емоційному й фізичному розвитку дитини.
Допомога комп'ютера в навчанні дитини
Застосування комп'ютерних програм міцно закріпилося в загальноосвітніх школах. І це не дивно, адже комп'ютер сприяє збільшенню інтелекту, збагаченню знань, допомагає в роботі з матеріалом. Із упевненістю можна сказати, що шкільні програми, які передбачають використання комп'ютерних технологій і комп'ютера в навчанні, більше ефективні.
Також використовувати комп'ютер як навчальний центр можна не тільки в школі, але й будинку. Для цього вам необхідно:
Створити робоче місце
Необхідно придбати зручний комп'ютерний стіл. Оскільки ми хочемо зберегти поставу нашої дитини, то важливо купити ергономічно проектований стіл, що буде відповідати тілу нашого чаду.
Вибір комп'ютера
Якщо ви купуєте комп'ютер персонально для дитини, і він не буде використовуватися всіма домочадцями, тоді можна купити комп'ютер із середніми параметрами. Головне, щоб він був швидким, мав швидкісний Інтернет, інші дорогі компоненти не потрібні.
Безпечний доступ в Інтернет
Для пошуку потрібної, корисної інформації, скачати безкоштовно програми, для переписки із друзями вашій дитині знадобиться доступ в Інтернет. Але, подорожуючи по сайтах, він цілком може відвідати розділи, не призначені для дитячого перегляду. Щоб цього уникнути, пропонуємо блокувати зайві сайти, створити фільтри контролю історії відвідуваних веб-сайтів.
Установка правил
Звичайно, комп'ютер є безумовним інструментом для поліпшення утворення, але використання у великій кількості може зробити негативний вплив на вашу дитину. Останнім часом діти всі частіше залежать від комп'ютерних ігор. Тому, перш ніж довірити дитині комп'ютер, домовитеся з ним про наступні правила: скільки часу можна перебувати за комп'ютером, у який час можна грати й т. д. Привітайте навчання за комп'ютером, а не гри. Частіше проводите бесіди зі своєю дитиною.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить