Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей: що вибрати?

Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей: що вибрати?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей: що вибрати?

Спори батьків і бабусь з дідусями на тему комп'ютерних ігор не вщухають ось уже кілька років. З появою персональних комп'ютерів практично в кожному будинку, багато дітей міцно засіли вдома біля моніторів, не бажаючи гуляти у дворі, псують собі зір і поставу. Але це, якщо дозволити дітлахам бавитися комп'ютером необмежений час, при цьому, не контролюючи, що саме творить ваше чадо біля монітора ПК.
Розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей не тільки існують, але й надають саме позитивний вплив на розвиток малюків . Є такі ігри, які зацікавлять навіть дворічного малюка.
Рекомендації для батьків

Щоб не провокувати розвиток агресії у дитини, слід суворо обмежити або навіть заборонити всілякі «стрілялки» та гри з різноманітними чудовиськами та монстрами. Якщо і дозволяти комп'ютерну гру дитині, то нехай це краще буде стратегії, а не «войнушки».

Гендерна класифікація

Крім цього, розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей поділяються на кілька типів: ігри для малюків, для дівчаток, для хлопчиків і ігри типу «унісекс».

У розвиваючих комп'ютерних іграх для дітей "жіночої" тематики кожна дівчинка може знайти корисну інформацію по гармонійний підбор кольорів, деякі основи макіяжу і навіть правила гарної поведінки для юної леді.

Ігри для хлопчиків спрямовані більше на розвиток логічного мислення і реакції. Це можуть бути різноманітні гонки або головоломки.

Комп'ютерні ігри для найменших

Суть розвиваючих комп'ютерних ігор для дітей від 2 років в тому, щоб перевертаючи картинку і рухаючи її в різні боки, дитина змогла побудувавати будиночок, поставив біля нього ялиночку і посадити на ганочку ведмедика.

Є, так само, гра «мрія сніговика». У грі беруть участь дев'ять елементів, які ховаються під сніжинками. Потрібно зібрати елементи, і побудувати візерунок, який задумав сніговик.

У контексті розвиваючих комп'ютерних ігор для дітей можна розглядати і різноманітні віртуальні пазли. Це сама універсальна гра, оскільки в залежності від складності, вона здатна зацікавити і трирічних малюків, і навіть їх батьків. Існує навіть варіант флеш игры для двоих, яку без проблем батьки можуть зіграти разом зі своєю малечою. Маленьким гравцям можна запропонувати пазл з великими деталями, дорослі мами і татусі зацікавляться складної картинкою, розділеною на безліч дрібних складових.

Ігри для діток постарше

Є так само комп'ютерні ігри , які навчають дитину алфавіту (рекомендовані вони дітям від 4 років). Суть гри в тому, що нижнє поле екрану відображає повний алфавіт української мови. Верхнє поле - картинка, на якій перемішалися і сховалися такі ж букви. Завдання дитини - відшукати букви, а нижнє поле з алфавітом йому допоможе, відображаючи знайдені літери.

Вже з трьох-чотирьох років малюки можуть вивчати звуки нашого алфавіту за допомогою розвиваючої комп'ютерної гри для дітей. Для цього достатньо просто натискати букви на клавіатурі, а щоб почути їх звучання, слід жати на пробіл.

Гра, яка допомагає вивчити кольори і форми так само існує. Суть її в тому, що в середині поля зображено геометричні фігури різних кольорів, В нижній частині ігрового поля розмістилися лиця різних кольорів. Малюк повинен перетягнути мишкою геометричну фігуру до личка, розфарбованого в такий же колір.

Для дітей шкільного віку придумані гри, що допомагають вивчати іноземні мови. Одна з таких ігор - «кіт на / в / під / за / у / перед ящиком. Суть гри в тому, щоб вивчити прийменники іноземного язика. Перед грою можна вибрати будь-яку мову і сміливо приступати до навчання.

Крім цього, розвиваючі комп'ютерні ігри для дітей бувають математичні, геометричні, географічні і зоологічні. За допомогою спеціальних комп'ютерних програм діти зможуть вивчити природні явища і навіть астрономію, головне, вибрати відповідну за віком гру. Якщо вона виявиться легкою, то швидко дитині буде не цікаво грати, якщо ж занадто складною, то також вона дуже швидко набридне юному гравцеві.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить