Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Комп'ютерні ігри для дітей

Комп'ютерні ігри для дітей
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Комп'ютерні ігри для дітей

У наш комп'ютерний вік, кожна людина, на мою думку, повинен вміти поводитися з комп'ютером. Дуже радісно те, що в Інтернеті є сайти для молодих батьків, де можна поділитися досвідом, запитати ради з хвилюючою проблемі, знайти безліч інформації з цікавої кожного з нас теми, можна навіть проконсультуватися у різних фахівців.
Себе до фахівцям я не відношу. Свого часу, будучи вагітною, в Інтернеті я знайшла багато інформації по вагітності, пологах, а також по догляду за дитиною. Особливо цінну інформацію я отримувала у форумах, тому що там люди завжди дадуть цінну пораду. Я теж вирішила внести свій невеликий внесок, поділитися своїм досвідом.
У цій статті я б хотіла зробити невеликий огляд дитячих комп'ютерних ігор. Чому я вирішила написати про це? Уміння поводитися з комп'ютером напевно стане в нагоді дитині в майбутньому, до того ж ігри можуть збагатити малюка такими знаннями, як алфавіт, рахунок, логічне мислення, і допоможуть розвинути фантазію. Бути може, деякі читачі заперечать мені, що маленька дитина повинен проводити час за комп'ютером. Але я також думаю, що знайдуться й ті, хто як і я вважає, що 15-20 хвилин за комп'ютером дитині не зашкодять.
Спочатку хочу розповісти про свою сім'ю. Нашому синові 5,5 років. У комп'ютер він грає з 3-х років. Так як наш тато комп'ютерник, дитині теж захотілося пограти. У той час не було такого великого вибору комп'ютерних ігор для дітей, але щось все-таки вдалося купити. Спочатку йому було складно опанувати мишкою, але поступово він навчився управляти їй. І справа пішла на лад. Хочу сказати, що моєму синові комп'ютерні ігри пішли на користь. Він став дізнаватися цифри, букви, а також малювати картинки на комп'ютері, навчився думати, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Зараз я хочу зробити невеликий огляд ігор, в які ми граємо, а заодно буду розповідати, як ми це робимо і чому навчилися.
"Планета чисел для малюків"
Гра призначена для дітей від 3 до 7 років. Є два рівні складності. Гра вчить знаходити відмінності, розрізняти кольори і форми, рахунку і такого поняття, як "більше-менше". Дитині гра спочатку сподобалась, але як тільки він пройшов всі завдання, вона йому швидко набридла і тепер він у неї грає лише час від часу. Гра гарна, все зрозуміло пояснюється, дійсно дає знання.
"Чарівні іграшки"
Гра призначена для дітей від 3 до 6 років. Знову ж розвиваюча гра. Містить пазли, лабіринти, логічні завдання, такі, як "відрізнити звуки тварин" або "знайти другу половинку звірятка". Також є гра на пам'ять. Не скажу, що красива гра, і досить нудна. Можна збирати пазли, грати на музичних інструментах, проходити лабіринти на машинках. Дуже швидко набридає.
"Весела Абетка"
квестовая гра, де заєць, збираючись до школи, шукає по лісі літери, виконуючи завдання, щоб їх отримати. Досить занудотна гра, але вчить не тільки буквах, але і звуків. Дитині не сподобалося.
"Шукач"
Вчить розсортовувати предмети за різними ознаками, також знаходити предмет на екрані, розвиває уяву. Теж нудна гра, нецікава і некрасива. Пограли пару раз і кинули.
"Незнайкіна грамота"
Трохи географії, трохи математики, трохи казок і все в ігровій формі. Цікаво, але досить складно для дитини, наприклад, потрібно розмістити на шальках терезів тварин, щоб вага розподілився порівну, чи потрібно вказати в якому географічному поясі живе, наприклад, індіанець.

Граємо час від часу.
"У дитячий сад з Вінні Пухом", "Вінні Пух-2 і Тигра теж"
Дуже красиві іграшки на основі мультиків Діснея. Гра розповідає історію, попутно потрібно виконувати завдання. Дитині ці ігри подобаються через те, що вони зроблені дуже барвисто, весело і цікаво, завдання нескладні. Але мінус все-таки є - завдання, де є літери, малюкам проходитиме складно, оскільки літери англійські.
"Секрет короля"
Ніяких завдань виконувати не потрібно. Кінець гри один і той же, але можна прийти до висновку різними способами, це заздрості від того, яке рішення вибере дитина. На мій погляд, це вчить дитину приймати рішення самостійно. Зовсім нескладна і весела гра. Можна грати самим маленьким, ми з неї й починали.
"Король Лев-2"
Знову ж за мотивами однойменного мультфільму. Гарна гра з веселими іграми. Це не навчальна гра, дитина може пограти не думаючи, просто щоб відпочити. Гра включає в себе веселий арканоїд, лабіринти, стрілялку ягодами в крокодилів. Граємо в неї постійно, своєрідна релаксація після дитячого саду. Нічого складного і весело.
"Міккі Маус"
З назви все ясно. Вчить буквах, рахунку, квітам та формами. Знову ж таки мінус - англійські букви, але зроблено все барвисто і тому дітям подобається.
"Рибка Фредді-5"
Красива і цікава гра. Рибка Фредді і її помічник повинні дізнатися, хто ховається в коралової бухті, і провести розслідування, хто образив морське чудовисько. Дуже цікаво, нескладні завдання, красиві підводні пейзажі. Граємо постійно.
"Лего Гонщик-2"
Можна сказати, автосимулятор для дітей. Цікаво, потрібно пройти гонки в п'яти світах, щоб зустрітися з чемпіоном і битися з ним за звання чемпіона галактики. Щоб потрапити в наступний світ, потрібно перемогти головного гонщика на цьому рівні. Навіть дорослому не завжди вдається це зробити. Наша дитина просто катається по світах.
"Шрек-2"
Те ж саме, що й мультик, тільки Шреком, ослом і котом керуєш ти сам. Досить складна гра, дорослий не завжди пройде, але дитині подобається, тому що весело.
"Дракончик Гоша рятує черепах"
Потрібно врятувати черепах, виконуючи завдання. Вчить рахунку, буквах, формам, квітам. Цікава гра, тільки дуже маленька, кілька завдань і в кінці так званий "черепашачий більярд", який насправді виявляється черепашачим пінбол.
"Білосніжка і сім гномів"
Майже те ж саме, що і "Секрет короля ", тільки тут кінець казки залежить від обраного шляху. Містить казки: "Білосніжка і сім гномів, Червона Шапочка", "Ганс і Грета". Дітям подобається через те, що можна робити все, як захочеш, а не як у казках. Відхилення від сюжету і є інтерес гри.
"Історія іграшок-2"
Гра, зроблена по мультфільму. Потрібно провести База Свєтика через усі перешкоди, щоб він міг врятувати свого друга від колекціонера іграшок. Дуже великий мінус - гра на англійській мові. І досить складно проходити.
"Тарзан"
Аркада. Потрібно стрибати по ліанах, збирати монети і бонуси, боротися зі злими горилами і тигром. Середній рівень складності, моїй дитині подобається грати, хоча і не все виходить, заключний рівень я сама пройти не можу.
Ось основні наші ігри. Я сподіваюся, якщо ви вирішите придбати вашій дитині гру на комп'ютері, ви прочитаєте мій огляд.

Перед дошкільною освітою постало актуальне завдання — орієнтуватися на світовий рівень комп'ютеризації.
Використання комп'ютерів для занять дітей у дитячих садках ще тільки починається. Ідея виховання покоління, з ранніх років психологічно підготовленого до користування комп'ютером — важлива і перспективна для розвитку суспільства, його промисловості, науки, культури. Саме для таких людей персональний комп'ютер (ПК) буде часткою їхнього життя.
Введення комп'ютерів у систему дидактичних засобів дитячого садка може стати істотним чинником збагачення. Інтелектуального, естетичного, морального і фізичного розвитку дитини. Широке впровадження ПК підніме загальний рівень навчально-виховної роботи в дитячих закладах. Використання комп'ютерів не мета, а засіб виховання і розвитку творчих здібностей ди-тини, формування її особистості.
Створення комп'ютерно-ігрового комплексу (КІК) забезпечить якомога раціональніше використання комп'ютерів у дошкільних закладах КІК забезпечує поєднання процесу освоєння персонального комп'ютера з іншими розвивальними іграми та заняттями, а також рухливими іграми, фізкультурою, вправами на зняття втоми очей. Тому КІК, окрім комп'ютерної зони, включає навчальну, ігрову та зону психологічного розвантаження.
Комп'ютерні ігри не замінюють звичайних, а доповнюють їх, встановлюючи змістові зв'язки між системами знань, збагачуючи педагогічний процес новими можливостями, спонукаючи малят до творчості.
Заняття в КІК проводять двічі на тиждень з дітьми не молодше середньої групи. Тривалість перебування дитини біля комп'ютера не має перевищувати 10-15 хвилин.
Особливе місце відводиться попередній роботі з дітьми, під час якої діти повторюють або вивчають матеріал з інших предметів ігри з серії "Математика" та "Абетка" допоможуть малятам краще оволодіти знаннями, одержаними на заняттях з математики та розвитку мови. Комп'ютерні ігри та образотворчі вправи слід розглядати як особливий засіб, що стимулює творчу активність.
Помічено, що діти краще справляються із завданнями, коли працюють за комп'ютерами парами.
Після кожного заняття в КІК треба обов'язково проводити комплекс гімнастики для очей — для профілактики зорової втомлюваності.

Для того, щоб очі не втомлювалися і зір не погіршувався, необхідно:
- Кліпати очима кожні 3-5 сек.
- Дивитися не тільки на екран, відриваючись від нього на оточуючі предмети і рухомі об'єкти.
- Давати короткочасний відпочинок очам (та й тілу, кінцівкам) – раз на 2 - 3 хв. кидати короткий погляд на далекий предмет або в дзеркало.
- Робити короткі, 2 - 3-хв. перерви на відпочинок через кожні 20 хв. роботи.

І звичайно, (як вже говорили вище) не забувати про загальнофізичну гімнастику, яка дасть можливість уникнути застою крові в судинах, її загущення й негативних наслідків гіподинамії.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 MaryLig 02.03.2018 22:31
Hello. And Bye. http://bestsitemx.com
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить