Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Декілька правила сватання в наш час

Декілька правила сватання в наш час
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 15
ХудшийЛучший 

Декілька правила сватання в наш час

1.    Приходити свататися треба в заздалегідь обумовлений час.
2.    Не потрібно ні якому випадку приходити свататися без попередження, списуючи це на фактор раптовості, бо розраховувати на позитивне враження не доведеться.
3.    Якщо Ви домовилися на конкретний час, то в жодному разі не спізнюйтеся і не приходите завчасно.
4.    Як відомо, зустрічають по одежі, тому не розчаровуйте батьків Вашої нареченої неакуратним виглядом. Можна навіть надягти костюм і краватку. Але головне, одягніться просто акуратно й чисто, так, щоб почувати себе вільно й спокійно.
5.    Потрібно принести два букети - один букет для нареченої, а інший - для її матері.
6.    Не потрібно готувати довгу святкову промову. Треба говорити щиро, без штампів.
7.    «Попросити руки» дочки в її батьків треба обов'язково. Якщо батьки, не проти, то батько нареченої вкладає праву руку дочки в долоню хлопця. Тепер він вважається нареченим.
8.    Як би довго не хотілося обговорювати всі організаційні моменти й подробиці майбутнього весілля, не потрібно довго засиджуватися в гостях.
9.    Результатом вдалого сватання має стати узгодження дати заручин, і майбутнього весілля.
Сватання - давній весільний обряд. І хай сьогодні воно проходить не з таким розмахом як в давнину, все ж має свої необхідні правила і тонкощі. Отже...

Візит жениха в будинок нареченої

В даний час сватання носить швидше практичний характер. Жених, як правило, заздалегідь отримавши згоду дівчини, приходить в її сім'ю сам в призначений час. Дівчина чекає його приходу і разом з батьками накриває стіл, де має бути смачна закуска і наливка (не кожен же день свататися приходять!). Аби справити хороше враження на майбутніх сватів, женихові слід заявитися в будинок нареченої з дарунками, нехай навіть символічними: шоколадкою, коробкою цукерок, пляшкою вина ну і звичайно ж з квітами. Причому, слід прикупити два букети - один для матері нареченої, інший для самої нареченої.
Якщо батьки і жених ще не знайомі, згідно етикету, варто представляти обранцеві спочатку батька, а вже за тим мати. На якому етапі спілкування женихові просити руку і серце коханої йому вирішувати самому, але все таки краще з цим не затягувати. Аби пропозиція звучала як найромантичніше і найзворушливіше, жених повинен підкріпити її визнанням в своїх ніжних відчуттях і безконечній любові до обраниці. Ну і як після таких ніжностей нести нареченому гарбуза?

Візит нареченої в будинок жениха

Візит жениха в будинок нареченої, як правило, триває недовго і є не остаточним етапом сватання. Обраниця теж повинна побувати в будинку коханого. Приходити з порожніми руками в будинок до майбутного свекра і свекрухи теж не вартує, хороше вино батьку і букет квітів матері жениха стануть відмінним презентом.
Якщо у молодих немає можливості відвідати батьків, які живуть далеко, їм слід послати фотографії своїх «других половинок» і попросити дозволу на шлюб. Обумовивши всі тонкощі майбутніх подій з батьками і отримавши їх згоду, молоді можуть подавати заяву в Рацс.

Зустріч батьків

Третій етап сватання - зустріч сімей, яка може відбуватися як в будинку нареченої, так і в будинку жениха. Під час зустрічі перед сім'ями стоїть завдання обговорити умови весілля і вирішити організаційні питання: де проходить весілля, хто організовує гуляння, весільний кортеж, відеозйомку, який склад весільного меню, де молоді житимуть, хто за що платить. Вважається, що весь клопіт по організації весільних заходів повинна брати на себе сім'я жениха. Але в даний час відповідальність між сім'ями може розподілятися як завгодно.
Після вдалого сватання молоді можуть організувати заручини. Це вечір, на який збираються родичі, друзі молодих. Жених і наречена оголошують про своє бажання поєднатися шлюбом. Жених підносить нареченій кільце, яке та повинна носити до весілля.
Цікаві факти:
Наші предки вважали, що свататися можна не в будь-який день - ні в якому разі не в середу або п'ятницю! І лише після заходу сонця. В той же час щасливими для цього обряду вважалися дні з непарними числами: 3, 5, 7, 9

Сватання

Сватання сьогодні мало чим нагадує сватання у давнину по народних традиціях, і стало ближче до американського варіанту сватання. Якщо по народному звичаю сватати наречену приходили свати, то все частіше свататися приходить один жених у варіанті "прошу руки вашої дочки". Як правило, після позитивної відповіді організовується знайомство батьків, а потім і вечірка на честь заручин, куди запрошують друзів, родичів і звичайно ж батьків з обох боків.

Коли сватати?

Краще всього просити руки вашої коханої практично відразу ж після того, як ви зробили їй пропозицію, і вона відповіла позитивно. Погоджуйте з нею день сватання, краще, якщо це буде вихідний день. Зустріч краще призначити не на дуже ранній час, але і на не дуже пізній. Краще всього якщо це буде близько від 2ої до 4ої години вечора.

Де проводити сватання?

Ви можете запросити батьків коханої в хороший ресторан на ланч. Або ж сватання проводитися за обіднім столом будинку у нареченої (досить поширений варіант). Все залежить від того, де ви вирішите зустрітися з такого важливого питання.

Як одягнутися на сватання?

Пам'ятайте золоте правило: «Будьте невимушенними». Виберіть щось нарядне, повсякденний одяг абсолютно не підійде для такої події. Але не варто одягатися так, як вам невластиво, інакше будете всю зустріч сидіти з відчуттям дискомфорту, що вам додасть зайвих хвилювань, яких і без того буде з головою. Ваш дресс-код повинен відповідати місцю проведення сватання коханої. Якщо це родинний обід, то можна обмежитися нестрогим костюмом, якщо це зустріч в ресторані, то надіньте елегантний костюм двійку.

Що брати з собою?

Якщо ви запрошені на родинний обід, то краще всього прихопити квіти для мами нареченої і хороший коньяк або вино для батька нареченої. Це звичайно ж банально, але стало практично традицією, в якій немає нічого поганого. Можна так само принести цукерки або якісь солодощі для вашої нареченої.

Що говорити?

Почніть розмову із загальної теми, хоч про погоду, потім ненав'язливо перейдіть на тему кохання і нарешті, що ви зробили пропозицію і отримали позитивну відповідь, а тепер хочете попросити руки вашої нареченої у її батьків. Прагніть не тараторити, і не дуже хвилюватися. Пам'ятайте, перед вами люди, що любить свою дочку і що бажають їй лише щастя, тому постарайтеся не хвилюватися і поводитися природно.
Якщо сватання прошло вдало, то варто задуматися про знайомство батьків з обох сторін один з одним і обговоренні майбутнього весілля. Можна призначити таку зустріч через тиждень після сватання. А потім обов'язково відзначити радісну подію вечіркою на честь заручин.

Щастя вам!

 


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Гость 25.04.2017 08:02
https://www.youtube.com/watch?v=7qWDckvlFp0
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить