Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Казка про наркотики

Казка про наркотики
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Казка про наркотики

Перше вересня - початок нового навчального року. Сходинка за сходинкою діти опановують нові знання, уміння, навички. Проте є ще одна (найголовніша) Школа - життя, в якій кожен з нас є учнем та вчителем для себе і своїх дітей. Сьогодні я розповім історію звичайної жінки, донька якої "познайомилася" з наркотиками

Наталії Іванівні було 30, коли на світ Божий народилася її донечка Антоніна. Через декілька років чоловік помер і виховання доньки лягло на її жіночі плечі: робота-садочок-дім, а згодом школа. Час невблаганно летів. Одного дня Тоня сказала мамі: "Я його люблю". Мамине серце затремтіло і лише одна думка промайнула: щоб це був добрий, вихований чоловік.
Вона добре пам'ятала, як на шкільному дворі вперше побачила їх разом. Ще тоді звернула увагу на незрозумілу поведінку хлопця. Біда не змусила себе довго чекати. Те, що Антоніна "вискочила" заміж одразу після шкільного дзвоника, було лише маленьким пагоном усіх ударів долі для мами. Після народження онука з'ясувалося, що "горе-зять" вживає наркотики, ще й підсадив на них Тоню. Мама розуміла: треба щось робити, але що? Адже донька й на поріг її не пускала. Згодом жінка помітила, що деякі речі просто зникають з її квартири, зникли і всі заощадження на "чорний день". Це була справа рук дочки.
Далі все було, як у кошмарному сні. Щодо Антоніни було порушено кримінальну справу, потім її позбавили материнських прав. Домівкою для неї стала палата і тривалий курс лікування. І лише материнська любов та щира молитва підтримувала Антоніну. В її серці оселилася надія на нове життя із сином та мамою, в якому немає місця для наркотиків. Вона часто плаче і проклинає той день, коли коханий запропонував їй спробувати, а вона погодилась.

Р.S. Чоловік Антоніни помер, не знайшовши в собі сил боротися з наркотиками. Наталія Іванівна з онуком щовечора просять Бога допомоги Антоніні і всім тим, кого оповив наркотичний дурман.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить