Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи добре людям з вами!

Чи добре людям з вами!
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи добре людям з вами!

Отже, як поводитися за різних обставин і в різних місцях? Навіть видавши найдокладніші довідники, не можна було б вичерпати цю неосяжну тему, бо життя щораз підказує нові ситуації, й вирішувати, як в них діяти, має сама людина. Втім, більшість питань про поведінку у громадських місцях, про етику взаємин можна розв'язати в досить немудрий спосіб. Варто лише поставити себе на місце іншої людини. Наприклад, ви йдете вулицею і перед вами у натовпі пройшов чоловік надвисокого зросту, а вам неодмінно хочеться розглядіти його краще. Спробуйте уявити, що відчували б ви, коли б хтось так от безцеремонно оглядав вас з голови до ніг та ще й коментував    голосно вашу    зовнішність.
Або якщо вам подобається — зручно ж! — сидіти у кіно, поклавши ноги на стілець перед собою, подумайте, чи сподобається вам, якщо глядач, котрий сидить позаду, вчинить те,ж саме — притулить носки своїх черевиків до вашої спини.
Ця рекомендація — універсальна. Керуючись нею, ви знатимете, як слід поводитися у найрізноманітніших ситуаціях — у будці телефону-автомата і коли сусіда дозволив вам користуватися його квартирним телефоном, у переповненому вагоні метро і на велелюдному пляжі, з другом, дівчиною і її батьком, на випускному вечорі, на робочому місці, у розмові із знайомими і незнайомими. До цього можна ще додати: корисно пам'ятати, що всім людям притаманні вади. Що вони, напевне, є і у вас. Що власні вади не такі помітні, як чужі, і це також—властивість усіх людей.
Корисно інколи оглянутися довкола: чи добре людям з вами. Годі й вам буде добре з людьми, бо ставлення інших до нас — то, зрештою, відлуння нашої ж доброти...


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить