Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Танцюйте з нами

Танцюйте з нами
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Танцюйте з нами

Де молодість — там танцюють. Цікаво, що кожна епоха має свої, улюблені танці, значна частина яких притаманна саме її часові. Інші, як той невмирущий вальс, пережили уже не одне покоління і, певне, ніколи не вийдуть з моди. Та що б не танцювали люди — мазурку, вальс чи сучасний імпровізований танок, в усі часи найпершою вимогою до будь-якого танцю була естетичність. € своя етика поведінки на танцювальних вечорах — зорієнтуватися в ній, сподіваємося, допоможуть наведені тут деякі правила.
Отже, щоб гарно танцювати, не обов'язково знати всі модні танці — досить вивчити основні рухи. Важливіше вміти поводити себе, триматися, рухатися під музику.
Важко говорити про правила пристойності п'яному—його краще не допускати на танцювальний майданчик. І можна зрозуміти і схвалити рішення дівчини, яка відхилить запрошення до танцю нетверезого партнера.
Прийшовши до танцювального залу, не варто топтатися біля дверей — пройдіть далі, станьте збоку або займіть  вільне місце.
За усталеним звичаєм юнак вибирає партнершу, проте робити це треба тактовно. Нечемно і навіть образливо для дівчини, коли на танок запрошують її здаля, якимись знаками чи підморгуванням. Якщо дівчина шанує себе, свою гідність, вона ніколи не відгукнеться на таке запрошення. Той, хто запрошує до танцю, має триматися рівно, стримано, підтягнуто. Вклонившись дівчині, юнак чемно просить дозволу запросити її на танок. Можна робити це і без слів, лише вклонившись. Дівчина свою згоду дає кивком голови, доброзичливим поглядом. Якщо ж вона пообіцяла вже комусь танок, то, подякувавши тому, хто її запрошує, відмовляється. Юнак вклоняється і відходить, не наполягаючи на своєму. Ло-перше, у відмові  дівчини  для  нього  немає  нічого образливого, по-друге, він може запросити її на танок удруге. Однак, якщо дівчина пообіцяла комусь з ним потанцювати, нечемно відмовитися.
Коли дівчина прийшла на танцювальний майданчик з юнаком, той, хто запрошує, повинен запитати дозволу у її партнера. Юнакові негарно при цьому відмовляти — право прийняти чи не прийняти запрошення належить дівчині. Ідучи до танцювального кола, юнак пропускає дівчину уперед. Можна танцювати мовчки, але все-таки краще виявити свою увагу до партнера й перекинутися словом.
Побачивши під час танцю знайомого, привітайтеся з ним здаля кивком — негарно заводити розмову через голови танцюючих. По закінченні танку юнак, пропускаючи дівчину поперед себе, супроводить її, підтримуючи під лікоть, на місце. Лише тут він може вклонитися й піти.
У кафе, в залі дискотеки, перш ніж запросити до танцю «чужу» партнерку, чемний юнак спочатку потанцює з кожною з дівчат свого товариства. Юнак прийшов на танцювальний майданчик з дівчиною, отже, іншу він може запросити лише тоді, коли його супутниця пішла танцювати з кимось. У свою чергу дівчина, якщо вона прийшла на танці в супроводі юнака, може лише у виключних випадках танцювати із сторонніми — з дозволу свого супутника.
У так званому дамському танці дівчина запрошує свого партнера або того, з ким уже танцювала, чи доброго знайомого. При цьому юнак зобов'язаний прийняти запрошення — дівчині не відмовляють у танці.
Як правило, партнер проводжає додому дівчину, з якою танцював останній танок. Отримавши згоду, він має потурбуватися „ / про верхній одяг, допомогти вдягтися, пропускає у дверях і проводжає до дверей її будинку. Якщо ж дівчина пропонує провести її лише до зупинки, юнак має зачекати, доки підійде транспорт і допомогти їй сісти.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить