Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Гості й гостинність

Гості й гостинність
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Гості й гостинність

Яким би нудним і безбарвним стало наше життя, коли б ми не запрошували до себе друзів і самі не ходили в гості! Традиції гостинності нашого народу сягають у глибину віків. Проте зауважу, що з тих пір, коли люди почали спілкуватися між собою, окрім гостей бажаних, траплялися й такі, що приходили незваними. Тож, перше ніж говорити про прийом гостей, давайте поговоримо про те, як самим одвідувати друзів і знайомих.
Приходити в дім варто лише, коли вас запросили. Це не стосується тих, з ким ви близько товаришуєте і певні, що вони. у будь-який час раді вас бачити. Але і в цьому випадку краще попередити — адже і у близьких вам людей можуть бути свої плани, клопоти, зрештою, необхідність спокійно попрацювати або відпочити. Якщо ж вам потрібно «заскочити на хвилинку», скажіть одразу про це господарям і не забаріться попрощатися.
Не запізнюйтеся, якщо вас запросили на обід, вечерю чи каву, кожен по собі знає, як неприємно довго чекати запізнілого гостя. Якщо не зможете прийти — попередьте. Не приходьте також незваними в години, коли ваші знайомі обідають чи вечеряють,— це може завдати чимало зайвих клопотів господарям.
Не затримуйтеся біля дверей, коли вже мали намір піти. Про це навіть складено прислів'я: «Не бійся гостя, що сидить, а бійся того, що стоїть...»
Не засиджуйтеся пізно в гостях, не приходьте надто рано, пам'ятайте про тривалість візиту, адже навіть найдорожчий гість, просидівши в домі 5 - 6 годин, може надокучити господарям.   
Якщо ми самі будемо дотримуватися елементарних правил, можна чекати цього і від наших друзів та знайомих.
Нерідко трапляється так. Зібралися люди зустрічати свято чи просто разом провести недільний вечір, та от у веселу компанію входить людина, яка має чомусь непохитну впевненість, що тільки її особа заслуговує на виняткову увагу. Такий самозакоханий претендент на звання «короля вечора» говоритиме більше за всіх, голосніше за всіх і тільки про себе, вважаючи, що це і є найцікавішим у світі. Така особа може пригнітити інших і зіпсувати настрій усім. Отже, за столом має панувати рівноправність гостей. Інша річ, іменини, коли у центрі уваги людина, на честь якої влаштоване свято.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить