Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї У кіно, в театрі, у концертному залі

У кіно, в театрі, у концертному залі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

У кіно, в театрі, у концертному залі

Давайте разом поміркуємо, чого не варто робити у кіно, в театрі, концертному залі. Найперше, звісно, запізнюватися. Краще прийти трохи раніше, щоб спокійно зайти, роздягнутися і взагалі не псувати собі святкового настрою. Однак коли вже ви опізнилися, не звинувачуйте контролера, що не пускає вас у зал до антракту. Ви ж самі винні.
Одяг узвичаєно знімати лиш у театрі, але в кіно не забудьте все ж зняти головний убір. Це краще зробити і дівчині, аби не заважати іншим глядачам.
Не варто сідати на чуже місце: вас може підняти його власник і буде незручно.
Не шарудіть обгортками цукерок. Бутерброд із добрячим запахом ковбаси краще з'їсти під час антракту у буфеті, а не в глядачевому залі.
Не діліться під час кінофільму, вистави своїми враженнями, взагалі не розмовляйте — ви ж заважаєте іншим глядачам. Якщо дивитесь кінофільм чи виставу вдруге, не силкуйтеся виявити свою обізнаність: «Вона зараз увійде, а він їй скаже», «Зачекайте, що ще буде!..» Рано чи пізно у ваших сусідів увірветься терпець і вам таки зроблять зауваження. Не варто надто голосно сміятися під час комічних сцен, надто бурно кричати «браво!» Нетактовно реагувати вголос на помилку актора, як і супроводжувати аплодисменти надто темпераментними вигуками. Не стукотіть пальцями, ногою в такт музиці.
Проходячи під час антракту повз глядачів, які прогулюються, не роздивляйтеся їх, не обговорюйте вголос чужих нарядів. Так само й у глядачевому залі. До речі, театральний бінокль передбачений для того, щоб стежити за сценою, а не за глядачевим залом. Сидячи на балконі, не варто класти на його бар'єр сумочки, біноклі та інші речі — тримайте їх біля себе.
Якщо юнак прийшов у театр із супутницею, він не лишає її надовго саму, а відходячи ненадовго, вибачається. Так само робить і дівчина.
Як би довго не заходило сонце в фіналі фільму, чекайте кінця. Не добирайтеся до виходу потемки. Це правіло ще більше стосується театру: уявіть-но собі, що відчувають актори, коли виходять уклонитися публіці, а бачать спини ти*, хто біжить до гардероба. Коли й вас потягне за тими бігунами, зупиніться і подумайте: для чого бігти? За п'ять-десять хвилин усі одягнуться і ви вільно заберете свій одяг.
Людина, у якої сильний кашель чи нежить, мабуть, зробить краще, якщо відмовиться від концерту чи вистави, дбаючи не лише про своє, а й про чуже здоров'я.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить