Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Ми і мода
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Ми  і мода

Модні тенденції в своєму розвитку проходять три етапи: спочатку їх критикують, потім до них звикають і нарешті від них уже не можуть відмовитись. Людина сучасна не може лишатись осторонь розвитку моди, доводиться чи схвалювати її, чи заперечувати і попри все — з більшим або меншим запізненням — пристосовуватись до неї.
Ще у XVIII столітті питаннями моди клопоталися лише аристократи, а за минулі два сторіччя, внаслідок демократизації суспільства й технічного прогресу дедалі ширші верстви населення прилучаються до цієї справи. В Європі, наприклад, нині приблизно дев'яносто п'ять процентів населення так або інакше причетні до розвитку моди і зазнають на собі її впливу. Хочемо ми того чи ні,   але   зовнішність — один   з   перших   критеріїв   оцінки   людини.
Якщо кожну мову треба вивчати, то інформація, яку несе одяг, зрозуміла всім, перекладач тут не потрібний. З того, як людина одягнена, ми можемо одержати чимало відомостей про неї — смак, уподобання, охайність. За деякими прикметами одягу дізнаємося про вік, професію, національність, класову приналежність.
І однак, хоч з модою завжди слід бути, як то мовиться, у гарних взаєминах, не варто надто серйозно ставитися до кожного її слова. Не все, що диктує мода, обов'язкове. Найкраще одягнена буває та людина, яка наслідує моду, але тримається від неї на деякій відстані. Не треба ні випереджати моду, ні відставати од неї. І доцільно зауважити, що кожна нова вимога буває досить еластичною, даючи можливість пристосувати її до певної індивідуальності. Модні новинки одним пасують більше, іншим менше, тож і потрібні смак, чуття, щоб використати їх. Жодна модна тенденція не виключає варіантів для світлокосих і брюнеток, молодих дівчат і їхніх матерів, високих і низьких, струнких і повних, і неабиякі вимоги ставляться щодо призначення одягу — для роботи або  відпочинку,   не  лишаються   поза  увагою  й   кліматичні   умови.
Якщо вам удасться врахувати всі ці варіанти, відкривається можливість виразити свою особистість відповідним одягом. Елегантність — це передусім смак, інтелігентність, такт. Це й уміння створити     навколо  себе     відповідний   настрій,   і    вміння   рухатися граціозно. Одним елегантність дається дуже просто, іншим вона важко доступна. Головне — елегантна людина носить відповідну річ, у відповідному місці, у відповідний час. Не буде елегантною дівчина, яка прийшла на пляж у сукні з люрексом і в туфлях на високих каблуках, і навпаки, в театр — у джинсах та кросовках, у туристський похід—у вузькій спідниці, і в студентську аудиторію— у вечірній сукні або полатаних брюках.
Безперечно, більшість дівчат і юнаків одягнені до лиця і зі смаком. Практика засвідчує, що розумних людей, які об'єктивно ставляться до своєї зовнішності, значно більше, ніж тих, хто нехтує найпростішими вимогами гарного смаку.
Що треба зробити, перш ніж придбати нову сукню, капелюшок, туфлі? Придивитись до себе. Необхідно усвідомити не лише особливості свого обличчя, а й характер, уподобання, стиль життя. Не треба шаблонно копіювати усе, що пропонує мода. Вона не терпить беззмістовності, а зміст—це ваша особистість, якій ви можете за допомогою новинок одягу надати того або іншого вигляду.
Це нелегко — свій індивідуальний одяг привести у відповідність із більш або менш тимчасовими вимогами моди. Щось маєте прийняти, щось відхилити, щось підкреслити, а від чогось рішуче відмовитися. Кожна модна новинка містить у собі і красу, і такі елементи, які можуть бути придатними для певної індивідуальності — їх треба знайти й уміло використати.
У загальних рисах одяг поділяється на повсякденний, спортивний, для відпочинку, нарядний, домашній.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить