Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Юним про моду

Юним про моду
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Юним про моду

Мода, історія одягу й зачіски, вміння гарно одягатись — ці питання цікавлять усіх дівчат і юнаків. Найбільше суперечок викликає  проблема:   як  застосовувати  моду  для  себе.  І   це  не  дивне здавна  люди   приділяють   багато   уваги   одягові.   На   виробництві предметів  туалету,   взуття,   прикрас   тощо     витрачається     чималі праці й коштів. І водночас про моду ми знаємо дуже мало.
Оцінюючи моду, слід бути принциповим, бо в її розвитку спостерігається чимало суперечностей. Мовиться, зокрема, про загальноприйнятість. Справді, є загальні стандарти, еталони. Однак не варто забувати про соціальну сутність моди. Одяг, який ми носимо, має бути доступним, практичним, враховувати характер і діяльність людини. І тому пропаганда моди не може обмежуватися демонстрацією нових зразків — мусимо виховувати смак, пропонувати те, що реально й економічно доцільно, брати також до уваги вікові особливості.
Переважно буває так, що дівчата і юнаки, користуючись більш або менш вірогідними джерелами, самі формують своє розуміння моди. Найчастіше вдаються до копіювання, що ніяк не можна вважати правильним рішенням. До одягу, вміння надати собі сучасного вигляду слід ставитись серйозно, шукати авторитетних порадників.
Ведучи мову про моду, не хочеться читати мораль. А от поради старшого молодшим, мабуть, стануть у пригоді.
Слово «мода» викликає в нас цілком певні асоціації: фото й малюнки в журналах мод,  вітрини магазинів.  В уяві  постає хтось із знайомих,    кого вважають гарно    вдягненим, або актриса    кіно чи естради.
Ставляться до моди по-різному: хто намагається заперечувати й критикувати модні тенденції, хто — не зважати на них (хоч ігнорувати моду зовсім нікому й ніколи ще не вдавалося), а хто приділяє їй чимало уваги й керується нею в своїх уподобаннях. Цікаво, що схвальне або несхвальне ставлення до моди спостерігається стільки ж часу, скільки існує сама мода.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить