Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Зуби, як перли

Зуби, як перли
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Зуби, як перли

«Два ряди перлин», «зуби, як мигдаль», «білі корали» — скільки порівнянь придумали люди, щоб підкреслити красу зубів. І справді, білі, рівні, здорові — окраса обличчя; зіпсовані можуть зробити неприємною навіть найвродливішу зовнішність. Відсутність їх сприяє западанню щік, появі глибоких носо-губних складок. Від стану зубів залежить іноді здоров'я всього організму, правильна робота шлунково-кишкового тракту. Доглядати за зубами і ротовою порожниною треба систематично. В роті скупчується велика кількість різних мікробів, і з ними необхідно боротися. Для цього треба видаляти залишки їжі, що застрягли між зубами, спеціальними зубочистками з пір'я, дерева, пластмаси, після кожної їди полоскати рот. Для чищення зубів користуються, як відомо, зубними порошками та пастами. Порошок очищає зуби краще, ніж паста, але при постійному його застосуванні стирається емаль. Паста має певну перевагу—гігієнічнішу упаковку, компактність, приємний смак. Чистити зуби треба один-два рази на день, особливо ретельно вранці, не тільки упоперек і по осі, а й з внутрішнього боку, бо за ніч на них утворюється наліт, що сприяє виникненню зубного каменю. У продажу є різні порошки та пасти. Що вибрати? Люди зі здоровими яснами та зубами можуть користуватися зубним порошком «Мятный», «Жемчуг», «С добрым утром», «Особый» (із содою, що нейтралізує кислі продукти, які негативно впливають на зуби), пастами «Бороглицери-новая», «Мятная», «Апельсиновая», «Прима». Вони добре очищають, освіжають і мають антисептичні властивості. До паст «Лесная», «Хвойная», «Хлорофилловая», «Витаминизированная», «Екстра» введено каротин, хлорофіл і вітамін С з хвої сосни. Вони зміцнюють слизову ясен, припиняють кровотечу. Сприяють загоюванню ранок та садн ясен також пасти «Новая» (з відваром дубової кори) та «Бальзамин» (з морською ропою). Паста «Бело-розовая» запобігає утворенню зубного каменю. Людям з альвеолярною піореєю,- з нахилом до каріозу, з чутливими до зовнішніх подразнень (холод, кисле, солодке) зубами слід користуватися пастами «Зефир», «Жемчуг». Остання містить гліцерофосфат кальцію, який ущільнює тверду тканину зубів. Пасти «Айра» (з шавлією, ромашкою, деревієм) і «Ромашка» (з ромашкою та звіробоєм) рекомендуються при пародонтозі — захворюванні, що починається запаленням ясен і призводить до розхитування та випадання зубів.
Зубні щітки необхідно тримати у чистоті, інакше вони можуть завдати більше шкоди, ніж користі. Після вживання щітку необхідно добре промити і поставити у спеціальну склянку щетиною догори. Вона, як і зубний порошок, повинна бути індивідуальна в  кожного  члена сім'ї.  У деяких людей  буває неприємний  запах з рота, найчастіше в тих, що нерегулярно чистять зуби. Але можуть бути й інші причини — зіпсовані зуби, ураження мигдалин, захворювання шлунково-кишкового тракту і легенів. У всіх випадках треба звертатися до лікаря.
Для догляду за ротовою порожниною випускаються зубні еліксири «Здоровье», «Лесной», «Зубной зликсир», «Свежесть», «Звкалипт», «Лимонный», «Специальный», «Идеал». Вони мають гігієнічні (освіжають та очищають рот і міжзубні проміжки) та профілактичні властивості — допомагають при деяких захворюваннях ясен, дезинфікують ротову порожнину, знижують хвороботворні бактерії, усувають неприємний запах. 5—15 крапель влити у півсклянки перевареної води і полоскати рот. З метою профілактики і зняття зубного каменю необхідно один-два рази на рік відвідувати лікаря-стоматолога.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить