Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Догляд за акваріумом

Догляд за акваріумом
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Догляд за  акваріумом

Кожен, звичайно, хоче, щоб його акваріум був красивим, вода в ньому кришталево прозорою, а рибки здоровими. А для цього треба систематично підтримувати чистоту. Раз на тиждень акваріумісти влаштовують «санітарну годину». Перш за все чистять скло від нальоту водоростей. Якщо акваріум із силікатного скла, це робиться скребком з вправленим в нього лезом безпечно', бритви, якщо з оргскла, то м'якою ганчіркою або старою капроновою панчохою. Треба бути обережним, щоб не пошкрябати скло і не зачепити грунт. Далі за допомогою гумового шланга із скляним або металевим наконечником чистять дно. Це слід робити одночасно із заміною води.
Заміна води має особливе значення. В природних водоймах вона замінюється за рахунок опадів, джерельних вод тощо. Якщо п акваріумі не замінювати воду, а тільки доливати замість випарованої, то через деякий час вона стане дуже жорсткою і перенасиченою органічними речовинами. Таку воду називають «старою». В ній припиняються процеси гниття, риби перестають рос->и і навіть розмножатись. Ось чому раз на тиждень необхідно замінити приблизно десяту частину води свіжою, відстояною в і спеціальному посуді. В акваріумах з харацинідами та дискусами корисно замінювати воду перевареною або дистильованою.
Якщо замінити одразу велику кількість води, то через деякий час в акваріумі може з'явитися бактеріальна каламуть за рахунок інтенсивного множення найменших мікроорганізмів, у тому числі хвороботворних. А це загрожуватиме життю риб.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить