Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Яких рибок вибрати?

Яких рибок вибрати?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Яких   рибок   вибрати?

Аматори-акваріумісти утримують сотні видів річкових та озерних риб. Серед них є невибагливі, що не потребують особливих умов, і такі, що вимагають ретельного догляду. Існують і «проблемні» рибки, утримання яких пов'язане з неабиякими труднощами. Це пояснюється тим, що риби різних видів мають різні характери. Деякі риби поводяться агресивно навіть по відношенню до представників свого виду.
Досвідчені акваріумісти, придбавши цікавих риб, тримають їх парами, окремо за видами, маючи при цьому можливість вивчати характерні особливості їхньої поведінки, способи годування, розмноження і т. п. Молодих риб різних видів можна утримувати спільно в одному акваріумі.
Найкраще добирати риб для спільного утримування за біологічними родинами. Наприклад, можна створити прекрасний набір з різнобарвних, різних за формою живородячих карпозубих рибок, що добре співіснують,— гупій, мечоносців, пецилій. Можна зібрати в одному акваріумі чудову колекцію яскравих мініатюрних рибок із родини харацинід. Серед них — неони червоні, неони звичайні, мінори-орнатуси, пристели, пульхри, пецилобрикони, еритрозонуси, хасеманії, тернеції, філомени, пальмери, петітели та ін. Добре співіснують барбуси різних видів: суматранські, чорні, яскраво-червоні мутанти суматранських барбусів. До дрібних миролюбних видів можна підсаджувати невеличких сомиків із родини каліхтових, а також «прилипал» — анциструсів. Красивих скаля-рій краще тримати окремо від риб інших видів, але при необхідності   їх  можна   помістити   з   будь-якими   миролюбними   рибками.
Варто зупинитися окремо на різновидах золотої рибки: кометах, вуалехвостах, телескопах, орандах, зіркоглядах, левиних головках та ін. Цими рибами захоплюються багато аматорів, але з часом настає розчарування: все було добре, а зараз акваріум перетворився на справжнє болото. Так, золоті рибки дуже красиві, але вони люблять добре попоїсти і залишають багато бруду, та і виростають за нормальних умов розміром з кулак. Отже, краще тримати їх в окремому акваріумі з потужною фільтрацією з розрахунку 10—15 л води на одну дорослу рибу.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить