Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Букети з живих квітів

Букети з живих квітів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Букети з  живих  квітів

Скласти гарний букет — це справжнє мистецтво. Перш за все не треба прагнути великої кількості квітів. Букет може бути й маленьким, а виглядатиме принадніше, ніж великий.
Навіть одна квітка троянди, поставлена у вазу і оздоблена мереживною зеленню аспарагуса,— вже букет. Квіти повинні стояти у вазі вільно, так, як   еони ростуть у саду чи в лісі.
При складанні букета найкраще брати квіти одного виду, скажімо айстри або троянди. Букет має бути підібраний за кольором, наприклад, жовті і рожеві троянди не пасують в одному букеті, а білі й рожеві — створюють певну гармонію. Отже, краса букета значною мірою залежить від того, як ви скомпонуєте квіти. Дехто любить змішані букети, де всього потроху. Що ж, справа смаку, як кажуть, тільки при складанні букетів не варто брати більше трьох видів квіткових рослин.
Коли ви ставите букет, зважте на довжину стебла. Великі квітки, такі, як жоржини, півонії, гладіолуси, розміщуйте у видовжених вазах, не поєднуйте їх з дрібними. Небажано також тримати в одному букеті різні за формою квітки — скажімо, бузок і • конвалії. А такі рослини, у яких сама квітка нахилена донизу, розміщуйте в букеті трошки вище за ті, у яких пелюстки направлені вгору.
Квіти бувають теплої і холодної гами кольорів. До першої відносяться всі жовто-гарячі, червоні, жовті. Часом вони схожі на сонечко, тому їх так і називають «сонечками». Це — гайлардії, рудбекії. А незабудки, ніжно-бузкові айстри, флокси голубих відтінків складають другу, холодну групу кольорів. Компонуючи букет, можна врівноважувати кольори. Наприклад, коли у вас є вибір айстр, можна скомпонувати букет рожево-червоно-білої гами. Інший букет може бути складений з білої, лілової, бузкової та фіолетової айстр.
Прекрасно виглядає ніжний букетик запашного горошку у керамічній вазочці. Доповнити його може «димок» з кількох травинок або вузьких довгих листочків. Гарно також поставити у круглу посудинку букет з одних  лише  настурцій,  де обов'язково повинні бути й листочки цих квітів.
А що як ви зломили випадково голівку гвоздики або троянди? А вони такі гарні, що шкода викидати. Тоді трохи пофантазуйте і створіть композицію з однієї квітки у низькій вазочці й кількох ажурних гілочок зелені. Так же можна «врятувати» зламані голівки лілій, жоржин та інших квітів.
Ставлячи букет, пам'ятайте, що деякі квіти не люблять сусідства з іншими. Так, приміром, гвоздики, троянди, лілії, нарциси не витримують присутності інших квітів. їх треба ставити окремо. А конвалії загублять усі інші квіти, які сусідять з ними в спільному букеті.
Літньої пори дуже приємно збирати польові квіти. Вони скромні й непоказні на вигляд, але такі ніжні й витончені. І все ж, збираючи букет, не захоплюйтесь! Кілька веселих ромашок, польових зірочок-гвоздичок, голубих волошок і ажурних травинок
дадуть вам більше естетичної насолоди, ніж безформний віник, якому й вази не добереш, хіба що у відро поставиш.
Зовсім не потрібно рвати лісові дзвоники, які й додому не донесеш, бо через кілька годин вони зів'януть на сонці. Взагалі, той, хто любить природу, просто не зможе шматувати зелений куточок лісу чи поля. На жаль, деякі квіти, яких ще недавно було багато, тепер зникають. Наприклад, усім знайомі проліски — перші квіти весни або сон. Мабуть, вам доводилось бачити, як несвідомі люди викопують ці квіти цілими купами, з корінням, щоб посадити на балконі. Ну що ж, кілька днів рослини, може, й поквітують, а потім їх викинуть на смітник. А шкода...
Якщо ви бережливо будете ставитись до скарбів природи і зупините тих, хто її нівечить, ви вчините як добрі господарі рідної землі.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить