Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Коли і як їсти

Коли і як їсти
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Коли і як їсти

Правильний режим харчування має велике значення для здоров'я людини. Насамперед необхідно встановити певні години сніданку, обіду, вечері.  Їсти треба не менше трьох разів на день. Добовий раціон краще розподілити так: вранці—30% добового раціону, на обід — 50%, а ввечері - 20%. Сніданок повинен бути, калорійним. В обід спочатку треба їсти закуску, потім першу страву, другу і солодке. Із закусок віддавайте перевагу овочам: салатам, ікрі з баклажанів чи кабачків. Суп подавайте свіжим. Пам'ятайте, якщо овочевий суп постоїть на гарячій плиті три години, він втрачає 80% вітаміну С, картопляний - 70% вітамінів. Друга страва - найбільш поживна, тому що містить білки, жири, вуглеводи. Температура страв повинна бути 38 - 40°. Холодна чи дуже гаряча їжа довго затримується у шлунку. Компоти, киселі треба подавати холодними. На вечерю плануйте молочне і овочеве. Буде добре, коли ви звикнете на ніч випивати склянку кисляку, кефіру, кефіру, ряжанки тощо. Це дуже корисно.
Нагадаємо ще кілька правил, які ви знаєте з дитинства, але вони настільки важливі, що можна й повторити.
Ретельно пережовуйте їжу, не ковтайте великими кусками, бо вона погано перетравлюється. Не слід також переїдати. Це ускладнює роботу травних органів, погіршує перетравлювання, знижує засвоєння їжі.
Під час їди не читайте - це шкідливо. У шлунку їжа залишить - і и довше ніж треба, внаслідок чого почне бродити, що призведе до подразнення слизової оболонки шлунка і захворювань. Погано перетравлюється суха їжа, тому під час сніданку пийте чай або каву, ввечері — кефір, соки. З цієї ж причини не їжте за обідом тільки другу страву.
Ну і останнє... Ви вже здогадалися? Перед тим як сісти за стіл, мийте руки з милом. Це має велике значення для запобігання шлунково-кишковим захворюванням.
Як бачите, істини прості і, мабуть, усім відомі. Але справа не и тому, щоб їх знати, а в тому, щоб вони стали для вас звичними.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить