Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Мистецтво сервірування

Мистецтво сервірування
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мистецтво сервірування

Неабияке значення має обстановка, в якій проходять сніданок, обід, вечеря.
Уранці й увечері, якщо за стіл сідає тільки своя сім'я, можна обійтись без скатерті (зараз виготовляють такі яскраві, красиві столи), але про серветки не забувайте. Зробіть із залишків тканини два-три набори серветок, що завжди вас виручатимуть. Сервіруйте стіл у такій послідовності: праворуч від тарілки покладіть ніж вістрям до тарілки, потім ложку (якщо це обід); ліворуч — серветку, потім виделку; перед тарілкою — десертну або чайну ложку, склянку чи чашку для напоїв. Ложку кладіть випуклою стороною донизу, виделку — вістрям догори. В центрі столу поставте тоненько нарізаний хліб чи бутерброди, сіль, гірчицю, перець, сметану, і соуси.
Коли вся сім'я зібралася у неділю разом та ще завітали сусіди і друзі, обов'язково постеліть кольорову або каймову скатерть дня сніданку, білу — для обіду й вечері. «Це ж треба потім прати»—скажете ви. Авжеж, але згадайте мудрі слова: «Речі для нас, а не ми для речей». Якщо в сім'ї правильно розподілено обов'язки, а не перекладено все на плечі мами чи бабусі, то часу вистачить на все.
У день народження чи якесь інше торжество хочеться святковості в усьому. Щоб сонце світило, небо голубіло, щоб були квіти, (міх, музика і, звичайно, святковий стіл. Якщо сонечко і ясне небо під нас не залежать, то підвищений настрій, сміх, як-то кажуть, у наших руках. А в цьому допоможе нам святковий стіл.
Перш за все визначіть, у якій кімнаті буде стіл, а в якій - танці. За інших обставин можна в одній кімнаті накрити обідній стіл, а в іншій — бутербродний або чайний, якщо всі збираються дивитись святковий концерт по телебаченню. Добре провітріть кімнату, застеліть стіл білою накрохмаленою і відпрасованою скатертю, під яку покладіть м'яку тканину, щоб приглушити стукіт тарілок і виделок. А потім виймайте найкрасивіший посуд з буфета, кришталь із серванта. Усе найкраще — на стіл. Розставляти тарілки для так званої головної страви слід на відстані 60 см одна від одної. На них ставимо невеликі закусочні тарілки. Як класти ніж, виделки, ви вже знаєте, але іноді треба покласти ще додатково ножі й виделки для риби. Кладіть їх поруч з основними виделками та ножами. Перед тарілками трохи праворуч розмістіть посуд для напоїв. Бажано, щоб це був нехай недорогий, але однотипний набір. Потім у кількох місцях розставте сільнички; в центрі столу або на допоміжному столику — хліб. Серветки, бездоганно чисті, відпрасовані, покладіть або поставте трикутником на тарілки.
Не забудьте про квіти. Але і тут є свої закони. Ваза повинна бути зовсім низенькою, а квіти невисокими і не дуже запашними. Їх треба ставити оберемок, а лише кілька фіалок, пролісків, ромошок, ромашок, одну-дві китиці горобиній або жовте листя (в заможності від пори року). На Новий рік покладіть серед тарілок галузки смереки чи ялини. Пам'ятайте, що столова білизна, посуд, квіти повинні гармоніювати.
Продумайте, як розставити на столі закуски. Тут теж є свої провила. Не ставте поруч дві м'ясні або рибні страви. Салати розміщуйте на певній відстані один від одного. Не забувайте і про колір кожної страви. Червоний салат не ставте поруч з шапочками «мухоморів», краще помістити його біля заливної риби. Страви у високих вазах розміщуйте у центрі столу, в низьких — ближче до крою. Правильно і красиво сервірований стіл нагадує картину художника. Під променями сонця чи світлом люстри виграють кришталеві   келихи,  тьмяніють     грона     синього     винограду,   виблиску смачними спинками риба, перламутром світяться шматки буженини. Розмаїття кольорів, пахощів... Так-так, це все добре, але головне— посмішка   господині,   її   вміння   зробити   обстановку   невимушеною,   підняти   настрій   усім   гостям   чемністю,   тактовністю...   Ви кинули останній погляд на святковий стіл  і запросили всіх сідати. Як  поводити  себе  за  столом? Дамо   і  тут   кілька  порад.  Хліб беріть  руками,  їжте,  відламуючи  маленькі  шматочки,   не  ріжте не   кусайте  від  скибки,   не   кладіть   у   хлібницю   недоїдків.   Пам'ятайте, неприємно дивитись на людину, яка запихає в рот великий кусень   хліба   чи   якоїсь   страви.   Котлети,   запіканку,   рибу,   варені смажені й тушковані овочі їдять  виделкою. Користуйтесь  ножем тільки  коли треба відрізати смажене і тушковане м'ясо. Тримаючи у лівій  руці  виделку  під  кутом до тарілки,  а  в  правій — ніж, відріжте шматочок. Не розрізайте одразу все. Після їди ніж і виделку кладіть  посередині тарілки паралельно до  краю столу.  Це знак господині, що ви вже їсти не будете і можна прибрати столові прибори. Якщо подають страви гостям з правого боку, то по суд забирають  з лівого.  І  ще.  Не  говоріть  з  повним  ротом.  Небезпечним  сусідом   називають   того,     хто   енергійно  жестикулює тримаючи в руках виделку і ніж.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить