Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Бажано уникати, але...

Бажано уникати, але...
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Бажано уникати, але...

Як потім картаєте себе: один необережний рух — і річ зіпсована. Усунути плями важко, а деякі просто неможливо. Не носіть у кишенях кулькових ручок—часом одного балончика вистачає, щоб зіпсувати увесь костюм. Обережно поводьтеся з фарбами, хімікатами.
А коли вже сталася аварія, пляму треба усувати негайно, поки вона не застаріла і ви пам'ятаєте її походження. Особливо це стосується олійних фарб, нітрофарб тощо. Звичайно, є на те хімчистка, а в ній — «швидка допомога». Та не завжди є можливість туди звернутись.
Передусім треба нагадати, що один з найпоширеніших розчинників— вода. Проточною холодною водою змивають цукровий сироп, сире яйце, молоко, плями від варених овочів, крохмаль, тісто й багато дечого. Та після цього одежину все ж таки краще випрати, бо навколо намоченого місця утворюється ореол.
Масні плями знімають спеціальними пастами, які є в продажу, або бензином (звичайно, дотримуючись правил безпеки). Під заплямоване місце покладіть згорнуту в кілька шарів чисту полотнинку й протирайте змоченим у бензині ватним тампоном (тампон треба кілька разів міняти). Прасувати будете тоді, як вивітриться запах бензину.
Перш ніж видаляти пляму з синтетичної або яскраво пофарбованої тканини, треба випробувати дію розчинника на клапті того самого матеріалу. Деякі волокна розчиняються ацетоном (робиться дірка), дуже часто разом з плямою усувається й узор...
Свіжі плями від чорнила, туші, пасти промийте холодною водою, а потім спробуйте вивести їх свіжим молоком або лимонним соком, слабким розчином щавлевої кислоти. Свіжі плями від фруктового, овочевого соку посипте сіллю, а після цього, струсивши сіль, відчищайте спиртом. Плями від крові негайно промийте холодною водою, потім милом і холодною водою, на білій тканині плями можна вивести перекисом водню. Акварельні фарби змивайте водою, нітрофарби — ацетоном, а олійні—скипидаром, нашатирним спиртом.  Анілінові  барвники  нічим  не відмиваються.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить