Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Відновлюємо колір, фарбуємо

Відновлюємо колір, фарбуємо
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Відновлюємо колір, фарбуємо

Як не бережете одяг, але з часом він вигоряє. Особливо швидко втрачають колір на сонці блакитні й сині тканини. Спробуємо зарадити біді.
Оглядаючи обнову, знайдіть і відріжте запасний ґудзик і клапоть матеріалу. Для чого потрібний ґудзик — пояснювати зайве. А клапоть знадобиться, якщо треба заштопати дірку, буває, й латку пришити, і в цьому ось випадку — коли ви зважитесь пофарбувати одежину.
Спочатку спробуємо, чи фарбується ця тканина в розчині «Фантазії». Якщо так, то можна відновити колір. Блакитна й синя бавовна підфарбовується в блакитній «Фантазії», рожева й червона — в рожевій, жовта й коричнева — в жовтій, а щоб одержати зелений колір, спробуємо змішати жовту й блакитну. Ризиковано? Авжеж. Але ж ми експериментуємо з річчю, яку однак уже носити не можна, а хотілося б подовжити строк її служби. Інколи це вдається. Коли ж колір не відновлюється й плями не усуваються, краще пофарбувати річ у чорний колір.
Інший засіб, який пропонує хімія,— чорний і коричневий «Елегант». У ньому можна підфарбувати панчохи, шкарпетки, колготки.
Білий ліфчик або трусики, які пожовкли від прання й мають непривабливий вигляд, також можна оновити цим засобом. Колір виходить сірий, чорний, коричневий, беж.
Вироби з капрону, дедерону, деяких інших синтетичних волокон вдало фарбуються у барвниках для бавовняних тканин. Але, наголошуємо, треба попередньо робити пробу і фарбувати те, чого вже не шкода. А цінні речі краще віддати для фарбування и хімчистку.
Речі, які збираєтесь фарбувати, треба спочатку випрати, прополоскати або, коли вони чисті, замочити в теплій воді на 20 хвилин, інакше утворяться плями.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить