Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Видатні керівники юнатів

Видатні керівники юнатів
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Видатні керівники юнатів

ЦЕНКОВСЬКИЙ ЛЕВ СЕМЕНОВИЧ  (1822-1887), російський ботанік, протистолог і бактеріолог, член-кореспондент Петербурзької Академії Наук (1881). За походженням поляк. Досліджував історію онтогенезу низьких рослин і тварин. Розвивав уявлення про генетичну єдність рослинного і тваринного світу. Запропонував методи отримання ефективної сибіркової вакцини.
Лев Семенович працював не тільки у Росії, а й на Україні, зокрема, на Херсонщині в Білозерці, де на практиці вдосконалював методи боротьби з сибірською виразкою. Він був тісно пов'язаний з Білозерською лабораторією, яку було створено для науково-технічних досліджень з питання вдосконалення вакцин проти сибірки.
У Білозерці він невтомно розробляв різні варіанти сибіркових вакцин тут же перевіряючи їх ефективність на практиці. Відзначаючи заслуги Цен-ковського Л.С. у справі успішної боротьби з сибіркою, губернське земство в 1903 році винесло рішення встановити його портрет в залі  нового будин-ку Херсонської ветбаклабораторії.
У Білозерці одна з вулиць селища носить ім’я вченого-дослідника.

СКАДОВСЬКИЙ ГЕОРГІЙ ЛЬВОВИЧ (1848-1919)
Георгій Львович уродженець нашого селища Білозерки. Його ім’я ті-сно пов’язане з діяльністю професора Л.С. Ценковського, який розробив перші оригінальні вакцини проти сибірської виразки. За свою діяльність боротьби сибірською виразкою Скадовський Г.Л. відомий діяч Херсонсь-кого земства, кандидат природничих наук у 1889 році був обраний почес-ний членом Харківського ветеринарного інституту. В 1908 на ознамену-вання його заслуг перед Херсонським губернським земством постановили встановити його портрет у залі засідань Харківського ветеринарного інституту та заснувати стипендію його імені.  

ЗІБНИЦЬКА НАДІЯ МИКОЛАЇВНА (1976 р. народження)
З 1989 по 1994 року займалася в гуртку «Природа і фантазія» Білозерській станції юннатів (керівник гуртка Коваль Неля Семенівна)
Відвідуючи гурток, я навчилася спостерігати за природою. викорис-товувати природничий матеріал і створювати чудові поробки і композиції. Станція юннатів дала можливість більш познайомитися з мальовничими куточками України (м. Одеса, Крим, м. Львів, м. Ворохта,  м. Івано-Франківськ, смт. Асканія-Нова).
За професією я бухгалтер, але знання, навички, які я набула на станції юннатів досі використовую в житті: створюю композиції з квітів, виготов-ляю панно, поробки з природничого матеріалу.
Мойому сину, Кості, 8 років і він також відвідує гурток на станції юннатів «Декоративно прикладне мистецтво». Він навчився створювати чудове мереживо витинанок.

Похожие материалы:

 

You have no rights to post comments