Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ ПІСЛЯ ЗИМИ

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ ПІСЛЯ ЗИМИ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ ПІСЛЯ ЗИМИ

Навесні для газону потрібно приділити особливу увагу. Мороз без снігового покриву, снігопади і відлиги, довга холодна і сира весна погано відбиваються на його зовнішньому вигляді і вашому гарному настрої.

В першу чергу, слід його гарненько вичесати. Прибрати всю відмершу за зиму траву,. Зробити це треба дуже ретельно. Дуже до речі буде проведення аерації газону. Це можна зробити вилами, аератором або спеціальними "ступалками"  - пристосуванням з шипами, яке вдягається на ноги.

Трапляється, що частина травостою до весни гине і з'являються залисини. Це буває з різних причин. Можливо, трава випріла під покривом снігу, вимерзла, коли його було занадто мало, а мороз був сильним. Зазвичай це трапляється пізньої осені - сніг ще не встиг випасти, а морози вже ударили. 18 - 20 градусів на "голу землю" витримують далеко не всі рослини і трави в тому числі. У такому випадку треба підсіяти траву заново, підібравши таку ж за складом суміш. Знову підсіяні насіння треба злегка замульчувати і стежити, за вологістю ґрунту. А ще за мурахами й птахами. Перші розтягують насіння по мурашникам, а другі просто скльовують їх з великим задоволенням.

Саме час провести мульчування, якщо не робили це восени. Це не тільки збільшить родючий шар грунту, але і допоможе вирівняти поверхню газону, коріння трави отримають додаткове харчування. Мульчування можна поєднати з внесенням добрив. Навесні використовують добрива з підвищеним вмістом азоту. Якщо ви застосовуєте комплексні добрива для газону, то слід вибирати упаковки, на яких написано "Весна - Літо" У продажу досить великий вибір добрив і мінеральних і органічних.

Нерідко навесні поверхня газону стає нерівною. Особливо цим страждають "старі" газони, яким уже кілька років. Мульчування допоможе вирівняти поверхню, але якщо дефекти сильно помітні, купини великі і їх багато, то можливо доведеться знімати дерен, "латати" або повністю засівати заново.

Не дрімають і бур'яни. Тільки встигай полоти! Далеко не всі вони йдуть після скошування трави і пристосовуються. Наприклад, кульбаба після першого покосу розпластується, розетка стає низькою і газонокосарка проходить над її "головою", не завдаючи їй особливої ​​шкоди. Якщо бур'янів занадто багато, можна обробити газон гербіцидом вибіркової дії. Якщо ні, то можна боротися з ними в ручну. На допомогу буде хороший дідівський метод, що дозволяють розправиться з бур'яном назавжди. Беремо гострий ніж, краще з вузьким лезом і підрізаємо корінь бур'яну. Ніж треба встромляти в землю похило і досить глибоко. Навіть у боротьбі з кореневищними травами, такими як осот, цей метод дає непоганий результат, так як глибоко зрізаний корінь відростає не так швидко.

Це основні роботи по догляду за газоном після зими.


 

You have no rights to post comments