Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї ПІДКОРМКА ТА МУЛЬЧУВАННЯ ГАЗОНУ

ПІДКОРМКА ТА МУЛЬЧУВАННЯ ГАЗОНУ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

ПІДКОРМКА ТА МУЛЬЧУВАННЯ ГАЗОНУ

Підживлення, тобто внесення добрив протягом періоду вегетації, на сформованих газонах проводять мінімум два рази на сезон, навесні і восени, на молодих газонах - частіше, залежно від розвитку трав. Для росту пагонів і кореневої системи рослинам потрібні азот, фосфор, калій, мікроелементи (бор, марганець, магній тощо). Регулярне внесення мінеральних і органічних добрив в якості підживлення позбавляє грунт від дефіциту поживних елементів і позитивно позначається на розвитку газонних трав. Найбільш ефективні в якості підкормки комплексні мінеральні та органічно-мінеральні добрива. Навесні рекомендуються добрива з переважаючим вмістом азоту, стимулюючого ріст пагонів і листя, а також фосфорні та калійні. При підкормці восени частка азоту в добриві має бути мінімальна в порівнянні з фосфором і калієм - вони стимулюють коренеутворення і підвищують стійкість до впливу низьких температур.

Підкормку проводять після стрижки, але перед поливом (або дощем), розкидаючи добрива у вигляді гранул або порошку руками (або використовуючи сівалки, пристосовані і для цих цілей) по поверхні газону в двох перпендикулярних напрямках.

Мульчування - рівномірний розподіл по поверхні газону пухкого, родючого ґрунтового матеріалу. Його мета - заповнення нерівностей ґрунту, що виникли протягом сезону, нарощування згодом верхнього родючого шару грунту, збільшення густоти травостою (у трави з'являється можливість утворювати нові бічні пагони), зменшення випаровування вологи з ґрунту. Кожен компонент ретельно перемішаної суміші для мульчування повинен бути сухим і рихлим. Рецепт для глинистих ґрунтів - 5 частин піску, 3 частини родючого грунту, 2 частини торфу; для піщаних грунтів - 4 частини торфу, 4 частини родючого грунту, 2 частини піску; для нормальних ґрунтів - 3 частини торфу, 3 частини піску, 4 частини родючого грунту. Мульчування проводять на початку осені, перед цим газон стрижуть і обробляють граблями для очищення від повсті та іншого органічного матеріалу. Рівномірно розкидайте по поверхні газону суміш з розрахунку 2-4 кг/м2. На важких глинистих ґрунтах перед мульчуванням проведіть проколювання ділянки садовими вилами.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить