Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Дайкон - солодка японська редька. В перекладі з японської - «великий корінь».

Дайкон - солодка японська редька. В перекладі з японської - «великий корінь».
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Дайкон - солодка японська редька. В перекладі з японської - «великий корінь».

Дайкон відносять до капустяних. Можливою батьківщиною дайкона називають Китай, де росте лоба (азійська редька). Шляхом селекції в Японії і отримали дайкон з лоби. І редьку, і редис в Західній Європі відносять до допоміжних, не головних овочів. В Японії, де століттями госто стояли питання перенаселення і отримання харчів, дайкон віднесено до головних овочів. Адже там виведені сорти велетенського дайкона, вага яких перевищує 500 грамів. Є сорти з вагою 1 кг і більше.

 

Біологічна характеристика

Біологічні характеристики дайкона збігаються з характеристиками редьки і редису. Період вегетації досягає 60 - 80 днів. Довжина стиглих коренів досягає 30-80 см в залежності від сорту. 100 грамів дайкону містять двадцять одну ( 21 ) кілокалорію.

 

Хімічний склад

На відміну від редьки дайкон не має вмісту гірчичних олійних речовин, тому має більш приємний смак і часто не потребує дотаткової термічної обробки. В дайконі знайдені вітамін С і ферментні речовини, що сприяють перетравленню продуктів з вмістом крохмалю.

 

Врожайність

Агрікультура має високу врожайність - десять (10) кілограмів на 1 метр квадратний. Коливання в залежності від сорту.

 

Добрива

Дайкон добре відгукується на добрива. Перед сівбою вносять одну цеберку гною на 1 метр квадратний.

 

Ґрунт

Для дайкону бажані легкі ґрунти. Перед сівбою ґрунти глибоко обробляють бороною і вносять пісок. Корінь в період вегетації росте вглиб і догори, піднімаючись над поверхнею землі як турнепси. Бажані поливи, прополка і додаткове боронування рядків.

 

Сівба

Висівання - в червні. Насіння перед сівбою замочують в теплій воді. Воду бажано міняти при охолодженні і висівати тільки насіння-проростки. Внесок в ґрунт - 20 -25 см одне від одного. Має поширення наклеювання насіння на туалетний папір навесні через проміжок 20 -25 см , замочування і висівання в папері. Глибина внесення насіння як у редиса. Збори врожаю через 50-70-80 днів або раніше в залежності від визрівання і сорту.

 

Вирощування в Україні

Дайкони цілком гідні для вирощування в Україні, особливо в її північних районах через короткий строк вегетації.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить