Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Тирса, як добриво і мульча

Тирса, як добриво і мульча
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Тирса, як добриво і мульча

Якщо ви будете щороку вносити в ґрунт тирсу, то земля стане легкою, пухкою і м'якою. Її повітрообмін підвищиться, в результаті чого грунт стане добре вбирати вологу. На поверхні землі буде проростати менше бур'янів, та й кірка утворюватися не буде.

 

Для поліпшення якості ґрунту бажано використовувати перепрілу, а не свіжі тирсу. Якщо ви будете використовувати свіжу деревну тирсу, то її слід перемішувати з азотними мінеральними добривами. Наприклад, підійде сечовина або аміачна селітра (http://dachnik.ua/p/zasobi-zakhistu-roslin-ta-dobriva..). Щоб тирса могли швидше перегнити, її можна компостувати.

У весняний час, коли з ґрунту починає випаровуватися волога, використовуйте тирсу як мульчу. Для цього рекомендується насипати на грядки 5-сантиметровий шар деревної тирси. Мульча буде приносити користь приблизно до середини літнього періоду, а потім вона може створити перешкоду випаровуванню вологи з ґрунту.

 

Якщо в другій половині літа в регіоні вашого проживання часто йдуть дощі, то перекопайте мульчу із землею. Якщо дощі - рідкісне явище в вашому регіоні (Херсонщина, Одещина), а погода стоїть помірна, то сміливо залишайте мульчу на поверхні грунту до осіннього періоду. У жовтні-листопаді її потрібно буде перекопати із землею, щоб навесні шар тирси не зміг затримати відтавання грунту.

Якщо ви будете вносити перепрілу тирсу в грунт постійно, то земля за своїми властивостями стане схожа на перегній, що сприятливо позначиться на кількості і якості вашого врожаю.


 

You have no rights to post comments