Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї ПЕРЕВАГИ ВИРОЩУВАННЯ ГОРІХІВ

ПЕРЕВАГИ ВИРОЩУВАННЯ ГОРІХІВ
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

ПЕРЕВАГИ ВИРОЩУВАННЯ ГОРІХІВ

Горіхівництво - це комплекс наукових, виробничих і бізнесових заходів щодо розвитку горіхоплодних культур.

 

Горіхівництво - найбільш рентабельна галузь сельскохозяйтвенного виробництва.

Горіхівництво не вимагає великих земельних площ і не критично до якості і профілю землі (можна починати роботу на ділянці площею 0,5га при оптимальній - 50га).

Горіхівництво не вимагає великих фінансових витрат. Витрати пропорційні сімейним можливостям і залежать від площі ділянки.

Горіхівництво - кращий внесок грошових коштів для себе і свого потомства на сотні років. Витрати на створення саду можна робити по своїх можливостях. Не існує вигіднішого вкладення засобів в нерухомість. Горіховий сад росте до 100 і навіть до 400 років.

Горіхівництво - галузь із стабільною перспективою. Наявні об'єми і асортимент не задовольняють попит населення і переробних підприємств. Тому попит, що набагато перевищує 100 тисяч тон, формує великі ціни на горіхову продукцію, і така тенденція зберігатиметься.

Горіхівництво - робота для "ледачих". У ореховодов три види робіт: один раз посадити сад, а починаючи з 4-5 року тільки збирати горіх і отримувати гроші. У перших 4-5 року для підвищення рентабельності міжряддя саду можна використовувати під посадку, наприклад баштанних.

Горіхівництвом за кліматичними умовами можна займатися тільки на 7% земної кулі, і саме на території України це можливо.

Горіхівництво - галузь вирішальна проблеми продовольства і здоров'я. Енергетична і живильна цінність горіха перевершує всі рослинні і тваринні продукти. Дерево горіха - комора здоров'я: листя, кора, зелений горіх, ядро, околоплодник - все має лікарські властивості.

Горіхівництво - соціальна галузь, сім'я отримує стабільний дохід, суспільство отримує стабільні робочі місця, регіони отримують наповнення бюджету. Створюються нові підприємства по переробці, збереженню і реалізації продукції.

Горіхівництво - екологічно сприятлива робота. Базується на традиційних методах господарювання без застосування хімічних препаратів.

Горіхівництво - клубна галузь. Українські садівники об'єдналися в "Українську горіхову асоціацію", де всі питання для членів асоціації вирішуються легко і просто, включаючи питання отримання земельних ділянок (по 2 Га на кожного члена сім'ї - громадянина України), доступу до кредитних засобів і фінансування за допомогою інвесторів, планування і оптимізації виробництва, передових технологічних процесів вирощування і переробки урожаю, і головне - вигідна реалізація вирощеної продукції.

В цілому, горіхівництво - філософія, а не тільки бізнес, - це спосіб найбільш гармонійного злиття особи з природою і іншими людьми.ельными веществами.


 

You have no rights to post comments