Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї В’ЮНКІ РОСЛИНИ - КРАСА І ПРОХОЛОДА НА ВАШІЙ ДАЧІ

В’ЮНКІ РОСЛИНИ - КРАСА І ПРОХОЛОДА НА ВАШІЙ ДАЧІ
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

В’ЮНКІ РОСЛИНИ - КРАСА І ПРОХОЛОДА НА ВАШІЙ ДАЧІ

Альтанка або стіна будинку, обвиті зеленню до самого даху, виглядають дуже мальовничо, а в літню спеку дають відчуття свіжості і прохолоди. Сьогодні у продажу можна зустріти величезну різноманітність рослин-ліан. Троянди, плетиста жимолость, декоративний виноград, плющ, гліцинія, клематіс - перераховувати ще можна довго.

 

Існує думка, що в'юнкі рослини, посаджені біля паркану або фасаду, руйнують їх. Аж ніяк ні - навпаки, вони сприяють зміцненню фасадів, знижуючи температурні перепади і захищаючи стіни від надлишку вологи, вбираючи її.

Тільки треба пам'ятати наступне:

• Зовнішнє облицювання стін повинне бути цілим, особливо якщо рослина лізе вгору за допомогою повітряних коренів і присосок (наприклад, виноград дівочий). А ще такі ліани не варто розміщувати поруч з будинком, стіни якого намокають або промерзають через неправильну гідроізоляцію. Зате можна садити в'юнки, жимолость або гліцинії.

• Свіжа обробка стін теж може бути пошкоджена ліанами, що чіпляються за неї, тому почекайте рік, перш ніж їх садити.

Посадку робити можна навесні або влітку. Рослину в горщику добре поливаємо, обережно витягуємо з горщика, постукавши по його дну, ніжно розправляємо корінці і садимо в ямку. Якщо ж ви придбали рослину в контейнері, відв'яжіть її від кілочка. Пагони треба розправити і прив'язати їх до заготовленої решітки. Якщо вона занадто високо, ставимо кілочки з двох сторін. Регулярно поливаємо.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить