Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ БРОКОЛІ

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ БРОКОЛІ
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ БРОКОЛІ

Броколі - дуже корисний овоч, однак більшість господинь його недооцінюють. В основному у нас цей овоч асоціюється з дитячим харчуванням і прикормом, а на смак дорослої людини він прісний і невиразний. Однак він приносить колосальну користь організму, допомагаючи травленню. Що ж у ньому такого особливого?

 

БРОКОЛІ - ДЖЕРЕЛО НЕОБХІДНИХ ВІТАМІНІВ

Одна порція капусти броколі рівнозначна прийому полі-вітамінної таблетки. Як більшість зелених овочів, броколі багата фолатами, необхідними для відновлення крові і підтримки тонусу. У ній багато вітаміну С (по його вмісту броколі випереджає цитруси в три рази), вітаміну К, що відповідають за міцні судини, молодість і тонус шкіри. Також багато вітамінів А і РР, які необхідні для гостроти зору.

 

БРОКОЛІ - ДЖЕРЕЛО НЕЗАМІННИХ МІНЕРАЛІВ

Цей непоказний на вигляд овоч — справжній рятівник для нашого серця і скелета. У ньому дуже багато калію, натрію, необхідних для безперебійної роботи серця, є фосфор і кальцій, що зміцнюють кістки, залізо, що відносно легко засвоюється.

ДЕТОКСИФІКАЦІЯ. Присутність вітаміну С, сірки і деяких амінокислот робить броколі дуже хорошим детоксикантом. Завдяки цьому з організму видаляються вільні радикали і токсини, такі як сечова кислота, тим самим кров очищується і усуваються такі проблеми, пов’язані з токсинами, як нариви, свербіж, висип, подагра, артрит, ревматизм, хвороби нирок, екзема.

 

ХВОРОБИ ШЛУНКА. За рахунок достатньої кількості білка броколі добре підходить для дієтичного харчування. Вона дуже багата клітковиною, що дозволяє лікувати майже всі шлункові захворювання, оскільки клітковина лікує запори, а запори — основна причина майже всіх захворювань шлунка. Клітковина формує основну масу їжі, утримує воду і допомагає дефекації.

Магній і вітаміни, присутні в броколі підтримують потрібну кислотність, сприяють травленню, поглинанню поживних речовин з їжі і заспокоюють шлунок, зменшуючи запалення.

 

ДОПОМОГА ШКІРІ. Зберегти вашу шкіру свіжою та молодою допоможуть такі антиоксиданти, як бета-каротин, вітамін С, комплекс вітамінів групи В, вітамін Е (надає сяйво шкірі і блиск волоссю), вітаміни А і К, омега-3 жирні кислоти, амінокислоти і фолати, присутні в овочі.

 

ХВОРОБИ СЕРЦЯ. Крім антиоксидантів, в броколі багато клітковини, бета-каротину, омега-3 жирних кислот і вітамінів, які допомагають скоротити кількість холестеролу, а також підтримати роботу серця, належним чином регулюючи кров’яний тиск.

 

ДОПОМОГА ОЧАМ. Бета-каротин, вітамін А, фосфор, комплекс вітамінів групи В, вітаміни С і Е дуже корисні для зору. Ці речовини захищають очі від макулярної дегенерації, катаракти і відновлюють пошкодження, завдані УФ-випромінюванням.

 

ІМУНІТЕТ. Речовини, відповідальні за пурпурний і зелений кольори броколі, вітамін С, бета-каротин та інші вітаміни і мінерали, особливо селен, мідь, цинк і фосфор захищають організм від численних інфекцій.

 

ЗДОРОВ’Я КІСТОК. Оскільки броколі дуже багата кальцієм (47 мг на 100 грамів) І такими поживними речовинами, як магній, цинк і фосфор, вживання овочу дуже корисно дітям, літнім людям, вагітним жінкам і годуючим матерям, так як вони найбільш схильні до остеопорозу, крихкості кісток, зубів і нестачі кальцію.

 

ВАГІТНІСТЬ. Так як броколі багата поживними речовинами, життєво необхідними вагітним жінкам — протеїнами, кальцієм, вітамінами, антиоксидантами, детоксикантами, залізом, фосфором та багатьма іншими корисними елементами, вона є чудовим компонентомхарчування вагітних жінок. Багата клітковиною, броколі усуває запори, які так часто бувають під час вагітності.

 

ВИСОКИЙ КРОВ’ЯНИЙ ТИСК. Важливий мінерал хром, допомагає належному функціонуванню інсуліну і регулює цукор в крові, тим самим приводячи в норму і кров’яний тиск.

 

АНЕМІЯ. Анемія прямо пов’язана з нестачею заліза і деяких протеїнів. Броколі багата і тим і іншим. Саме тому вона є прекрасним засобом для лікування анемії.

 

Броколі можна їсти вареною, але найкраще варити її на пару або злегка підсмажувати, а також вживати сирою в салатах, тому що таким чином краще зберігаються цінні поживні речовини, що містяться в ній.

Будьте здорові!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить