Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Закваска для сиру Філадельфія (на 6 літрів молока) + РЕЦЕПТ

Закваска для сиру Філадельфія (на 6 літрів молока) + РЕЦЕПТ
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Закваска для сиру Філадельфія (на 6 літрів молока) + РЕЦЕПТ

Сир Філадельфія - м'який, солодкий, з помірно вираженим смаком сир. Приготувати сир Філадельфія дуже просто навіть початківцю. Якщо ви тільки освоюєте це захоплююче заняття, то сміливо включайте сир Філадельфія в список своїх найперших сирів. У вас обов'язково вийде!

 

СКЛАД:

 

1. Закваска для сиру "Філадельфія".

 

2. Фермент для згортання молока.

 

Країна виробник Італія

 

Рецепт для приготування сиру Філадельфія

 

Молоко повинно мати жирність 7-10%. Це досягається шляхом додавання вершків у молоко. Налийте молоко в каструлю і повільно нагрійте до температури 30 °С. Посипте закваску на поверхню молока і через 1-2 хвилини акуратно перемішайте. Додайте в молоко фермент для згортання молока, попередньо розчинений у 50 мл охолодженої кип'яченої води. Перемішайте молоко.

 

Накрийте каструлю кришкою і залиште на дозрівання протягом 12-24 годин. Температура не повинна впасти нижче 20-22 ° С. Молоко повинно залишатися в спокої, його не можна перемішувати. Закінчення стадії дозрівання можна визначити по тонкому шару сироватки, що покриває поверхню.

 

Після остаточного дозрівання молока перенесіть сирний згусток в друшляк, вистелений дренажною тканиною.

 

Сироватка повинна стікати протягом 1-2 годин, потім зберіть тканину за 4 кута і підвісьте над каструлею або раковиною ще на 10 -20 годин.

 

Остаточний час зливу сироватки залежить від ваших уподобань. Чим довше зливається сироватка, тим більш жорстким і менш пастоподібним стає сир.

 

Коли сир досяг бажаної консистенції, добре перемішайте його для отримання більш однорідного і пастоподібного стану. При перемішуванні можна додати будь-які трави, спеції і т.д., а також сіль за смаком. Смачного!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить