Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home База готовых дипломов Організація управління фінансовими ресурсами відкритого акціонерного товариства «Київський комбікормовий завод»(Практика)

Організація управління фінансовими ресурсами відкритого акціонерного товариства «Київський комбікормовий завод»(Практика)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Організація управління фінансовими ресурсами відкритого акціонерного товариства «Київський комбікормовий завод» (Практика)

ЗМІСТ

ВСТУП    2
1. ОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМИ РЕСУРСАМИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КИЇВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД»   

3
1.1. Аналіз оборотності оборотних коштів підприємства    3
1.2. Визначення прибутковості власного капіталу і оцінка позикового капіталу   
12
1.3. Оцінка ефективності використання фінансових ресурсів підприємства   
16
2. ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ
ФОРМУВАННЯМ І ВИКОРИСТАННЯМ ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ ВАТ «КИЇВСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД»   

25
2.1. Аналіз рентабельності підприємства    25
2.2. Шляхи поліпшення фінансового стану підприємства    30
ВИСНОВКИ    41
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ    42

ВСТУП

В умовах переходу до ринкової економіки питання, зв'язані з аналізом управління фінансових ресурсів підприємства, з метою попередження банкрутства мають важливе практичне значення. Визначення умов діяльності підприємства, напрямків поліпшення його фінансового стану і перспектив розвитку безпосередньо зв'язані з проведенням аналізу ефективності управління фінансових ресурсів.
Недостатній фінансовий стан підприємства є причиною його неплатоспроможності, погіршення фінансової стійкості і ймовірного банкрутства. Виходячи з цього питання, дослідження фінансових ресурсів і їхнє використання відкритим акціонерним товариством «Київський комбікормовий завод» є важливим для забезпечення його роботи в ринкових умовах.
Питання методології й інструментарію проведення аналізу фінансових ресурсів, з метою запобігання банкрутства підприємства є недостатньо розробленої в нашій фінансовій науці. Разом з тим, практика вимагає використання різноманітних ефективних способів аналізу використання фінансових ресурсів підприємства з метою збільшення ефективного його розвитку. До найбільш складних і малорозроблених проблем з даної теми відносяться:
- організація фінансової роботи на підприємстві;
- оцінка платоспроможності і фінансової стійкості підприємства;
- аналіз і оцінка ефективності використання фінансових ресурсів підприємства;
До основних методів аналізу відносяться внутрішній і зовнішній аналіз. Використовується вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової діяльності об'єкта дослідження. Розроблено систему показників, що відображають фінансовий стан і його динаміку.


Более новые статьи:

 

You have no rights to post comments