Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home База готовых дипломов Аналіз системи стимулювання персоналу ТОВ“Механік”

Аналіз системи стимулювання персоналу ТОВ“Механік”
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Аналіз системи стимулювання персоналу ТОВ“Механік”


ЗМІСТ                                                      
ВСТУП                                                                                                                          6
1.ТЕОРЕТИЧНІ РОЗРОБКИ ПРОБЛЕМИ МОТИВАЦІЇ                                        8
1.1 Змістовні теорії мотивації                                                                              13
1.2 Процесуальні теорії мотивації                                                                       21
2.АНАЛІЗ ПРОБЛЕМИ МОТИВУВАННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ, УКРАЇНСЬКИЙ І ЗАКОРДОННИЙ ДОСВІД                                                          30
2.1 Мотивуючі чинники, принципи впливу на мотивацію людей                  32
2.2 Методи поліпшення параметрів роботи                                                      36
2.3 Економічна мотивація                                                                                   40
2.4 Засоби поліпшення мотивації праці                                                             42
2.5 Інтрапідприємництво                                                                                     44
2.6 Мотивація - досвід закордонних країн                                                         47
2.7 Мотивація – досвід України                                                                          51
3. АНАЛІЗ СИСТЕМИ СТИМУЛЮВАННЯ ПЕРСОНАЛУ ТОВ“МЕХАНІК” ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЇЇ УДОСКОНАЛЕНЮ                     55
3.1 Регулювання заробітної плати та пільг                                                        64
3.2 Адаптація персоналу                                                                                      66
3.3 Планування кар’єри. Переміщення та звільнення працівників                 67
ВИСНОВКИ                                                                                                                  73
ПЕРЕЛІК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ                                                              75

Стоимость дипломной работы

ВСТУП

Протягом свого життя людина прагне досягнути своєї мети. Стимулів, які при цьому управляють його вчинками дуже багато. Вони з’являються в результаті взаємодії людини з природою та соціальним середовищем.
Людина живе у цьому середовищі  і залежить від нього у своїй життєдіяльності. Відносини, що виникають, спонукають її до діяльності. При цьому виникають потреби (стани напруженості), що  пов’язані з  відчуттям дефіциту. Психічна напруженість  є “силою”, що стимулює активність, яка направлена на пошук предмету потреби та на її задоволення. Потреба, що знайшла свій предмет, перетворюється у мотив, безпосередній стимул діяльності.
У звичайній речі ми користуємося словом “мотивація”, щоб сказати, що людина робить щось охоче або за своїм власним бажанням. Мотивація, як “процес спонукання себе та інших людей до діяльності для досягнення цілей”, має велике значення у трудовому житті людей.
Існують різноманітні потреби. Багато людей вважають, що по мірі задоволення “найнижчих" потреб актуалізуються потреби соціального існування ( у престижі, повазі, власті, спілкуванні).
При рішенні виробничих  завдань велику роль грає мотивація персоналу, саме тому керівнику необхідно мати уяву про наявність у трудовому колективі характеристик, необхідних для досягнення встановлених цілей, а також про рівень мотивації кожного працівника. Вступивши до третього тисячоріччя, ми повинні віддавати собі звіт у тому, що середовище, яке нас оточує постійно змінюється з прогресивною інтенсивністю. Особливо високий темп змін у сфері менеджменту та бізнесу. На практиці це означає, що в нових умовах будуть виживати лише ті структури, які зможуть налагодити ефективний механізм адаптації до змін, що відбуваються. Ключовою ланкою цього механізму є система мотивації персоналу. Оскільки лише персонал відданий фірмі, який вірить в її майбутнє та прагне допомогти їй пристосуватися до нових умов господарювання, здатен протиставити свою енергію виклику змін. В свою чергу, фірма повинна зробити усе, що від неї залежить для того, щоб підтримати високий рівень мотивації у своїх робітників, максимально задовольнити їх потреби, сприяти розкриттю потенціалу кожного співробітника. Для рішення цих завдань практично всі базові компанії Заходу встали на шлях розробки та упровадження довгострокових та багатопланових програм розвитку мотивації робітників. Беручи до уваги об'єктивні обставини та враховуючи світовий досвід, керівники усіх українських підприємств та організацій повинні усвідомити необхідність упровадження комплексної програми модернізації всієї системи мотивації персоналу. Для більш ефективної реалізації цього процесу необхідно взяти до уваги деякі поради:
1)    перед тим як приступати до рішення складної та багатопланової проблеми мотивації, керівникам слід добре уявити теорію цього питання;
2)    не можна приступати до створювання програми мотивації доки не розроблена концепція та модель системи мотивації персоналу;
3)    слід віддавати собі звіт у тому, що формування програми мотивації потребує значних ресурсів: інтелектуальних, фінансових та витрат часу.
Проблема мотивації персоналу вже давно хвилює вчених та практиків.
Сьогодні вона особливо актуальна. Існує багато теорій мотивації, основні з них докладніше будуть розглянуті  далі. В кожній з них є цікаві моменти, які повинні враховуватися керівництвом організації при формуванні програми мотивації персоналу.
Метою цієї роботи є аналіз мотиваційних процесів які стимулюють робітників підвищувати свою ефективність праці та дослідження світового і українського опиту в цьому питанні.
Завданням цієї роботи виступає пошук найбільш ефективних систем стимулювання персоналу, розкриття поняття мотивації, умов та факторів спонукаючих робітників більш старанно та ефективно виконувати свої обов’язки.
При написанні даної роботи автором була використана ціла сукупність методів, способів та прийомів наукового дослідження та пізнання, які включають в себе як загальні, такі як історичний, порівняльний та інш., так і спеціальні методи, наприклад метод зведення та групування, метод статичного аналізу та метод відображення наукових досліджень графічній та табличній формах.


Более новые статьи:

 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить