Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Зобов'язання учасників (учасника) господарських товариств

Зобов'язання учасників (учасника) господарських товариств
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Зобов'язання учасників (учасника) господарських товариств

Існуючі права без зобов'язань завжди призводять до сумних наслідків, особливо в підприємництві. У господарських товариствах, які є прикладом спільного володіння (поки що господарські товариства становлять відповідно до законодавчої бази України колективну власність), компетенція і відповідальність мають надзвичайно важливе значення. Тому крім прав учасники товариств мають певні зобов'язання. Зобов'язання мають подібні риси, характерні майже для всіх країн, особливо європейських. Як правило, учасники (учасник) товариств зобов'язані:
а)    додержуватися установчого документа товариства і виконувати рішення загальних зборів;
б)    виконувати свої зобов'язання перед товариством, у тому числі ті, що пов'язані з майновою участю, а також робити вклади (оплачувати акції) у розмірі, в порядку та засобами, що передбачені установчим документом;
в)    не розголошувати комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність товариства;
г)    нести інші зобов'язання, якщо це передбачено законодавчою базою країни перебування та установчим документом самого товариства.
Щодо організаційно-правової бази в Україні, то слід зазначити, що деякі обов'язки учасників товариств (особливо щодо дотримання установчих та внутрішньокорпоративних документів, нерозголошення таємниці та ін.) мають дещо декларативний характер, оскільки практично ніде не визначено санкції за їх невиконання. Іноді такі санкції вписуються в установчі документи, але вони можуть діяти тільки за умови їх відповідності чинному законодавству. Більш чітко прописані лише санкції щодо майнової участі.


 

You have no rights to post comments