Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Запаси залежного попиту

Запаси залежного попиту
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Запаси залежного попиту

Щоб управляти запасами залежного попиту, потрібна початкова інформація. Вона складається з:
•    виробничого графіка (він визначає, що має бути зроб-лене і в які терміни);
•    специфікації, або переліку матеріалів, що використо-вуються;
•    наявності матеріалів на складі;
•    матеріалів у заявці;
•    поточного часу виготовлення.
Розглянемо докладніше кожну складову цієї інформації.
Виробничий графік має узгоджуватися з виробничим планом, який розробляється на основі методів агрегатного планування, що містить фінансовий план наявних потужнос-тей та споживчий попит. Кожен рівень виробничого графіка має бути здійсненим, оскільки існує зворотний зв’язок. Необ-хідне забезпечення точного виконання графіка з урахуванням потужності підприємства.
Специфікація, або перелік матеріалів, що використову-ються, потрібна, оскільки на кожному підприємстві (органі-зації) виникають збої й помилки в кресленнях через поспіш-ний випуск нових виробів. При цьому деталі специфікуються за засобами відомості складу виробу.
Відомість складу виробу – це перелік певної кількості компонентів, інгредієнтів і матеріалів, необхідних для вироб-ництва виробу.
Наявність матеріалів на складі ґрунтується на даних АВС-аналізу згідно з термінами перевірки і проведення від-повідної координації в разі невідповідності необхідним нор-мам.
Наявність доступної інформації для виробничого персо-налу і доведення її до кожного робочого місця.
Поточний час виготовлення розраховується тоді, коли потрібно виготовити предмет праці, а потім розраховується час на його закупівлю. Розрахунок проводиться за допомогою циклового графіка виготовлення виробу за наявною специфікацією.


 

You have no rights to post comments