Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Поради ЗНО 2013

Поради ЗНО 2013
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Поради ЗНО 2013

Що потрібно зробити, щоб не запізнитися на тести ЗНО 2013?

Ось уже абітурієнти ЗНО 2013 і отримали свої запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. А ті, хто не отримав, вже мають можливість роздрукувати їх зі своєї персональної сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Не секрет, що багато хто з здають проходитимуть частина тестів досить далеко від свого місця проживання.
Наприклад, тести з всесвітньої історії, німецької, французької, іспанської та російської мов, всі абітурієнти з Житомирської області проходитимуть в Житомирі. І відстань до місця проведення ЗНО від будинку може складати, в деяких випадках, більше 100 кілометрів!

Ми не будемо говорити зараз про етичну частини такого розподілу пунктів - швидше за все, це пов'язано з недостатнім фінансуванням проведення ЗНО 2013, про що, на останній прес-конференції говорила пані Зайцева.

Як все Ви знаєте, початок кожного тесту ЗНО - в 11.00.
Для того, щоб гарантовано потрапити на це ЗНО, найкраще, приїхати до 10.30.

А, крім того, що вранці хочеться спати ;), потрібно ще знайти цей пункт тестування.

Тому, настійно рекомендую:

Подивіться свої запрошення-перепустки (у кого немає - сформуйте і роздрукуйте зі своєї персональної сторінки на офіційному сайті УЦОЯО).
Знайдіть час і поїдьте за адресою, вказаною в запрошенні-перепустці. Засічіть час, витрачений на поїздку (Їхати, найкраще, у той же день тижня, у який проводитиметься тест. Виїжджати бажано так, щоб до пункту проведення тестування Ви приїхали до 10.00-10.30)
Оцініть отриманий результат і скоректуйте час виїзду.

Така ось маленька пересторога може вберегти Вас від маси неприємних моментів, пов'язаних із запізненням (а відповідно, і з недопуском) на той предмет, який дуже міг би допомогти Вам у вступі.

Може комусь ця порада здасться не вартим уваги - не знаю.
Мій досвід участі у проведенні ЗНО 2009 - 2011 показує, що на кожному тесті є 1-кілька людей, які приїжджають в 11.05 і не потрапляють на тест.
Чи не станьте одним з них!


 

You have no rights to post comments