Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як скласти іспит якщо нічого не знаєш

Як скласти іспит якщо нічого не знаєш
Рейтинг пользователей: / 6
ХудшийЛучший 

Як скласти іспит якщо нічого не знаєш

Одним з найстрашніших кошмарів учня чи студента завжди був не зданий іспит. У цьому віці здається, що іспит - це вирішальний момент усього життя і тільки з часом розумієш, як це безглуздо так сильно переживати через іспиту, який, по суті, не є чимось страшним, навіть якщо він не зданий. Проте зрозуміти це можна тільки через N-ну кількість років, тому зараз ми просто розповімо Вам про те, як здати іспит, якщо нічого не знаєш з даного предмета.

Отже, які ж основні рекомендації слід засвоїти, йдучи на іспит не підготовленим?!

Не хвилюватися!

Зрозумійте, що як тільки прийшли на іспит, то з цього моменту від Вас вже нічого не залежить, а вже хвилювання тим більше Вам не допоможуть, а тільки заважатимуть Вам зосередитися. Пити різні заспокійливі засоби ми Вам теж не рекомендуємо, так як вони знижують швидкість реакції і мислення, чого Вам вже точно не можна допустити. Проте, якщо відчуваєте себе погано (сильно нудить, болить живіт, крутитися голова), то в цьому випадку можете випити трохи валеріани або пустирника.

Щоб перестати хвилюватися, слід чимось себе відволікти перед іспитом, наприклад, захоплюючим фільмом або книгою, спілкуванням з друзями, грою на комп'ютері і т.п. Важливий нюанс: на іспиті теж візьміть себе в руки і позбудьтеся від хвилювання, проте перед викладачем навпаки показуйте і говорите про свої хвилювання. Такий метод дозволить в один час зосередити всі свої думки на витягнутому квитку, з іншого ж - натякнути викладачеві, що причина поганої відповіді криється в сильному хвилюванні і все начебто б вилетіло з Вашої голови.

Видавати більше інформації при відповіді.

Якщо Ви дійсно нічого не знаєте по витягнутому квитку на іспиті, то Ви все одно не повинні мовчати або здавати пустий аркуш. Справа в тому, що вчителів, які приймають у Вас іспит, також перевіряють і якщо вони побачать або дізнаються про те, що Ви нічого не відповіли, але Вам була поставлена ​​задовільна оцінка - викладач може позбутися роботи. Однак якщо Ви здаєте лист, на якому написана відповідь (нехай навіть там по суті нічого немає), то вчитель вже може Вам поставити хоча б мінімальну оцінку, тому що детально роботи рідко коли перевіряються, а проглядаються побіжно: є Питання, є відповідь ... і все. Приблизно така ж ситуація з усним відповіддю, адже при усній відповіді, позаду Вас можуть перебувати інші учні, які можуть побачити, що Ви мовчали, але Вам була поставлена ​​оцінка, теж не годиться. Але якщо будете відповідати і розповідати (хай не по квитку), то вслухатися, як Ви відповідаєте, ніхто не буде. Та й при такій відповіді викладач теж зможе зрозуміти, що хоч щось Ви знаєте. Крім того, він зможе допомогти Вам відповісти навідними питаннями.

Якщо ж будете просто мовчати або здасте аркуш паперу, на якому буде написано тільки число, прізвище та номер квитка, то Ви просто не залишаєте викладачеві ніякого вибору крім як поставити Вам не залік.

Піти відповідати першим.

У даному пункті потрібно вловити логіку і зрозуміти причину, чому на іспиті слід відповідати першим і особливо тим особам, які не підготовлені або мало чого знають з цього предмету. На початку іспиту викладачі бадьорі і мають гарний настрій, крім того, вони розуміють, що ті, хто відповідає першими - їм складніше, тому як не знають, як викладачі питають. У зв'язку з чим отримати хорошу оцінку набагато простіше. Тобто, побачивши Ваше виляння у відповіді, відході від теми, вони зрозуміють, що квиток Ви знаєте погано або не знаєте взагалі. І тут у Вас буде два варіанти результату - поставлять мінімум і відпустять, або посадять на задні ряди і скажуть вчити, і як вивчиш - йти відповідати. Другий варіант припускає перший результат, але тільки в розтягнутому часу.

Якщо ж Ви зберетеся відповідати одним з останніх, то ризикуєте потрапити на втомлених і нервових вчителів, яким вже набридло допомагати учням, які нічого не знають, але нахабно хочуть отримати хорошу оцінку. Тому Вам загрожує взагалі не здати екзамен.Пойті відповідати першимНалагодити стосунки із викладачами.

Вихід іспиту в чому залежить і від відносин з викладачами, які будуть приймати іспит. Якщо відносини зіпсовані, то ласкаво не чекайте - будуть мучити до останнього. Тому перед самим іспитом Вам слід роздобрились викладачів. Зробити це бажано до іспиту шляхом гарної поведінки, слухняності, надання допомоги і покупкою необхідних предметів в клас. Наприклад, купіть: крейди, нових лінійок для дошки, фарби для підлоги або парт, нового вчительського стільця і ​​т.п. Купити і подарувати це потрібно заздалегідь, а не на іспиті, тому що на ньому у Вас всього цього не приймуть.

Такі подарунки краще за все робити разом з батьками, щоб вони змогли пояснити на честь чого і чому надають такий знак уваги. Або, хоча б, нехай напишуть записку, в якій вкажуть, що вони вирішили на знак уваги придбати для викладача таку-то річ. У таких випадках вчителька буде впевнена в тому, що подарунок можна прийняти, і про нього знають батьки і навіть вони були самі ініціаторами цього. Навіть невеликий знак уваги допоможе роздобрились навіть самого злого вчителя.

Якщо зробити перед іспитом цього не встигли, то на іспит можете прийти з квітами (для кожного вчителя) і коробкою цукерок або з тортом. Такий презент обрадує всю комісію, навіть якщо на їхньому столі вже будуть квіти і солодке. Однак чогось більшого нести не варто, інакше викладачі побояться прийняти такі дари, тому що подумають що це хабар. Дарувати квіти і цукерки слід перед іспитом.

Прийти з гарним настроєм і красиво одягненим.

Навіть якщо Ви абсолютно не готувалися до іспиту, то Ви все одно повинні поважати традиції і правила - для цього постарайтеся виглядати на іспиті чарівно, однак без вульгарності (це стосується дівчат). В іншому випадку можете викликати у вчителів обурення й закиди про недотримання правил етикету та шкільних норм.

Що ж стосується настрою, то хороший настрій заразливий і легко передається співрозмовнику, якщо Ви прийдете на іспит з посмішкою на обличчі і будете веселі, Ви тим самим передасте цей юнацький запал приймальної комісії. Не бійтеся жартувати, головне у всьому знайте міру. Гарний настрій позитивно позначиться і на Вашій позначці. Нехай це зіграє не головну роль в оцінці Ваших знань, але може стати вирішальною.Сісти поруч з відмінницею / відмінником.

Коли іспит письмовий і Ви зовсім не готові до нього, то настійно рекомендуємо сідати з тими учнями, які добре знають предмет і допоможуть Вам у написанні іспиту, нехай навіть небагато. Велику роль при цьому можуть грати симпатії, наприклад, красивій дівчині завжди і безвідмовно допоможе непоказний заучка, а красивому хлопцю - дівчина. Якщо таких симпатій немає, то сідайте з тими, хто напевно Вам допоможе безвідмовно. Оптимальним місцем "посадки" буде парта, яка максимально закриває Вас від викладача. Сідайте поруч з цією людиною або попереду нього, щоб змогли самі повернутися і попросити допомоги. Ні в якому разі не сідайте позаду нього, тому що якщо він буде постійно повертатися до Вас, то зауваження від викладача отримає саме він, а не Ви. Підставляти загрозі людини, який зважився Вам допомогти недобре. Ваш же ризик буде виправданий, Ви ж все одно нічого не знаєте. Спілкуватися краще через записки, які передавайте, не повертаючись до опонента. В іншому випадку, будете відразу помічені. Домовлятися про допомогу слід заздалегідь, однак просити допомоги краще не відразу, а через 5-10 хвилин, коли він собі знайде відповідь на своє питання в шпорі або зошиті.

Допомога Ви отримаєте швидше, якщо зможете допомогти у відповідь.

Наприклад, знайти формулу, розпитати у інших про наявність шпори на такий-то квиток, і навіть друга запасна ручка може допомогти зобов'язати людину допомагати Вам. Якщо ж у Вашого помічника є шпори, то пошепки підказуйте йому, коли можна шукати відповідь, а коли нельзя.Сесть поруч з відмінницею / відмінником


Як скласти іспит на відмінно

Багатьом учням принципово отримати за іспит найвищу позначку. Зробити це можна кількома способами, виключаючи ідеальні знання про предмет. Давайте їх розглянемо.

Приготувати шпори.

"Елементарно, Ватсон!" Ідеальний відповідь, може вийти тільки за наявності шпаргалок, в яких буде написаний докладну відповідь. Сучасна техніка дозволяє вибрати будь-який зручний для Вас спосіб списування: від невидимого чорнила, до портативного комп'ютера розміром в долоню. Однак ми Вам порекомендуємо скористатися звичайними шпаргалками на листках паперу. Для цього роздрукуйте відповіді дуже дрібним шрифтом на листках паперу і розподіліть по всіх кишенях. А також можна прикріпить на гумках в рукавах і під штанинами (або спідницею). Сам механізм слід ретельно продумати і випробувати будинку. Для цього потрібно надіти той одяг, яка буде на Вас на іспиті, сісти за стіл і подивитися, наскільки зручно можна користуватися такими шпорами. Кожен листочок повинен бути складний таким чином, щоб він знаходився в долоні.

При списуванні Ви повинні вести себе цілком звичайно і не подавати ніякого виду. Якщо до Вас підходять, то не варто зупинятися в написанні, продовжуйте писати, хоч бред з слів, інакше Вас запідозрять, адже погодьтеся, якось дивно виглядає, коли людина відповідає на питання, тільки якщо викладач знаходиться далеко від учня. Майте з собою завжди 2-3 копії шпаргалок, тому що їх можуть відібрати.Дати хабар.

Можна довго говорити, що хабар - це низько, не гарно і взагалі протизаконно, проте якщо Ви дійсно хочете отримати вищу оцінку за іспит без особливих проблем, то можете піти ось таким ось способом. Повірте, беруть всі і кожен, питання тільки в яких розмірах і яким чином. У школах, де зарплати вчителів мізерні, ніхто не відмовиться від зайвої пари купюр в кишені, тим більше, якщо Ви і так добре вчилися протягом року.

Домовлятися слід не самостійно, потрібно щоб це зробили батьки або рідні. Платити, швидше за все, доведеться не тільки одному вчителю, а всієї комісії. Найпростіше і найправильніше домовиться за іспит, якщо він останній у цьому навчальному закладі, тоді ризик для вчителів буде мінімальним.

Якщо Ви складаєте іспит в університеті, то домовлятися природно доведеться самостійно, але краще це робити не безпосередньо, а через посередника. Як правило, це лаборант з кафедри або секретар. Звичайно, він візьме і собі частину грошей за послуги, але це незначна сума. Договір повинен бути укладений до початку іспиту і природно гроші сплачуються наперед.


Пронести мобільний на іспит.

В останні роки, коли до викладачів нарешті стало відомо, наскільки універсальні мобільні телефони, пронести мобільний на іспит стало досить складно, а тим більше списати з нього. Старі відмовки типу: "Я його використовують замість калькулятора" - вже не допоможуть. Однак якщо навчитися швидко ховати телефон до приходу викладача, то у Вас буде чудова можливість списати відповідь практично на будь-яке питання, навіть якщо він був заданий крім квитка, витягнутого на іспиті. Адже більшість сучасних телефонів дозволяють з легкістю виходити в Інтернет і відкривати документи будь-яких розширень, а їхні величезні екрани допомагають легко списувати з них. Тобто в телефон можна завантажити відскановану книгу, зошит і легко списувати з нього.

Твердо запевняти викладача в своїх знаннях.

Якщо при відповіді відчуваєте, що на відмітку "відмінно" ну ніяк не тягніть, то просіть викладача задавати схожі питання, а також самі розповідайте, що знаєте, і що хоч трохи стосується Вашого квитка. Чим більше Ви зможете видати відомої інформації, тим більше мотивації буде у викладача поставити Вам високу оцінку. Можете навіть трохи посперечатися з учителем, якщо він збереться ставити менший бал. Однак суперечка повинна бути з Вашого боку аргументованим і акуратним у всіх планах. Знайте міру і враховуйте, що Ви сперечаєтеся ні з однокласником, а з дорослою людиною. Крім того, починаючи суперечка Ви ризикуєте, тому що можете як збільшити свій бал, так і зменшити, якщо перейдете кордону поваги.


 

You have no rights to post comments