Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як написати дипломну роботу на відмінно

Як написати дипломну роботу на відмінно
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як написати дипломну роботу на відмінно

Дипломна робота - це навчально-наукове дослідження студента, яке виконується на завершальному етапі навчання у кожному вищому навчальному закладі. При її захисті студент доводить ступінь своєї кваліфікації щодо застосування отриманих теоретичних і практичних знань за своєю спеціальністю при вирішенні конкретних наукових, виробничих, соціальних та інших завдань.

При написанні дипломної работиважно вибрати тему, в якій ви розбираєтеся, проявляєте інтерес і маєте бажання займатися схожою проблематикою в майбутньому. Тут дуже важливий контакт з науковим керівником, який обов'язково повинен затвердити план роботи, дати пораду за джерелами інформації і надати допомогу студенту.

Дипломну роботу не потрібно перевантажувати аналізом проблеми. Тут дуже важливі ваші власні пропозиції щодо поліпшення ситуації та вдосконалення процесу, рішенням поставленої проблеми. У роботі потрібно стежити за логікою подачі матеріалу і уникати інформаційної перенасиченості. Дуже цінується конкретика і новизна вирішення проблеми, описаної в дипломі.

Введення, висновок, список літератури - атестаційна комісія особливо уважно читає цю частину диплома. Відгук наукового керівника, рецензія з оцінкою роботи, анотація - є складовою частиною дипломної роботи. В анотації студент на одній сторінці представляє зміст роботи, обгрунтування та актуальність теми, мета роботи і її досягнення. Висновок включає рекомендації щодо практичного використання результатів роботи і займає обсяг на 2-3 сторінках. Вся дипломна робота зазвичай повинна бути викладена на 50-100 сторінках машинописного тексту залежно від вимог конкретного ВНЗ.

Дуже цінується, якщо інформаційний матеріал в дипломному проекті викладають у вигляді таблиць, графіків, діаграм, бланків, витягів з постанов та інших документів. Щоб не перевантажувати основні розділи, для цього складаються додатки з продовженням нумерації аркушів.


 

You have no rights to post comments