Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Курсова робота: корисні поради

Курсова робота: корисні поради
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Курсова робота: корисні поради

Кожен студент зобов'язаний хоча б раз написати курсову роботу. Багато від цього не в особливому захваті, але адже навчання це не тільки відпочинок і розвага, а й важка праця. Кожному студенту на певному етапі просто необхідно показати, чого він вартий як майбутній фахівець.

Тематика курсових работутверждается на засіданні кафедри і тісно пов'язана з практичною реалізацією тем і питань, властивих конкретної спеціальності. При підготовці курсової потрібно враховувати, що чим більша кількість різноманітних джерел спеціальної літератури буде використано, тим значніше теоретичний результат і прикладне застосування такого наукового дослідження.

На допомогу студентупрі написанні курсовик обов'язково прийде науковий керівник, з яким потрібно радитися при виборі теми, визначенні структури і попереднього плану роботи, підборі джерел актуальної інформації.

Структура курсової аналогічна реферату: титульний аркуш; зміст; вступ; основна частина; висновок; список використаної літератури. У вступі потрібно акцентувати увагу на актуальності даної теми і можливості її практичного застосування. Обов'язково необхідно зробити короткий огляд вітчизняних і зарубіжних досліджень, їх історію та сучасний стан.

Головним в курсовій роботі завжди залишається її практична частина і отримані висновки. Саме тут видно ступінь самостійності при написанні. А також цікаві й корисні підготовлені автором конкретні рекомендації, які допоможуть вирішити освітлену в курсовій роботі проблему. Це стосується будь-якої обраної сфери діяльності - економіки, політики, філософії, соціології, маркетингу, галузі права.

Елементарне копіювання курсової роботи з Інтернету, як правило, призводить тільки до неприємностей. Адже будь-який викладач або науковий керівник знає, наскільки широко при написанні курсових застосовується всесвітня павутина з її обширним банком курсових і дипломів. Тому потрібно докласти певних зусиль і вкласти в ваше дослідження частинку своєї праці.

Обсяг курсової роботи визначається в кожному вузі і з кожного предмета окремо. Зазвичай він становить 25-50 сторінок.

Якщо у вас не склалося з часом або виникла критична ситуація - можна скористатися послугами фахівців і оформити написання курсової роботи на замовлення.


 

You have no rights to post comments