Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як правильно писати реферати?

Як правильно писати реферати?
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як правильно писати реферати?

З підготовкою і написанням реферату стикався у своєму житті практично кожен. Цим доводиться займатися не тільки студентам ВНЗ, а й учням загальноосвітніх шкіл, училищ. Це - обов'язкова частина навчального процесу, так як робота над рефератом готує до виконання більш серйозних завдань, наприклад, до написання курсової чи дипломної роботи.

Метою підготовки реферату служить більш глибоке проникнення в тему, повне її вивчення і розуміння, надійне запам'ятовування отриманої інформації. За допомогою реферату відбувається систематизація, узагальнення та оцінка результатів обробки інформації з обраної або запропонованій темі. Важливо, що така інформація отримана з декількох джерел. Вона зіставляється, аналізується і робиться певний висновок.

Реферат - це не твір на задану тему, а більшою мірою огляд і аналіз інформації, отриманої з доступних джерел з цікавить питання. При виборі теми реферату бажано вибрати те, що особисто вас зацікавило, змусило задуматися - в цьому головна запорука успіху. При написанні реферату не можна просто завантажити інформацію з Інтернету - плагіат елементарно перевіряється.

Якщо вам сподобалася думка з книги або статті, то її можна оформити цитатою, пославшись на автора, назву книги, видання, номер сторінки.

Стандартний реферат традиційно складається з декількох частин: титульний аркуш; зміст або план; вступ; основна частина; висновок; список використаної літератури. Номер сторінки на титульному аркуші не ставиться, нові розділи роботи починаються з нових сторінок. Після викладу матеріалу в основній частині, в ув'язненні в короткій формі наводяться загальні висновки, висловлюється згода або незгода з авторами першоджерел, а також викладається власний погляд на вирішення проблеми.

Обсяг шкільного реферату становить від 5 до 10 сторінок машинописного тексту, вузівського - від 15 до 25. Вимоги до оформлення роботи не скрізь однакові, тому в кожному навчальному закладі їх потрібно попередньо уточнювати, щоб ефективніше використовувати і без того обмежений час для написання реферату.

Коли реферат написано, необхідно його ще раз перечитати, щоб переконатися в стрункості викладу, щоб прибрати складні, нехарактерні слова. Реферат повинен бути чітким, ясним і зрозумілим.

Якщо ж у вас надзвичайний стан і зовсім немає часу на підготовку, то наш банк рефератів до ваших послуг. Ви можете безкоштовно скачати готові реферати з літератури, географії, астрономії, культурології, релігії та іншим темам. Якщо база рефератів не містить шуканої тематики, то можна замовити реферат з будь-якої спеціалізації.


 

You have no rights to post comments