Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як здати курсову роботу на відмінно

Як здати курсову роботу на відмінно
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як здати курсову роботу на відмінно

Вибираємо тему курсової роботи

Загалом-то, на кафедрі завжди є список тем, з яких можна вибрати вподобану. Правда, список цей - орієнтовний, і ви завжди можете запропонувати свій варіант. Так чи інакше, слід дотримуватися простого правила при виборі теми курсової: тема не повинна бути занадто вузькою (ви ж не реферат пишете, а справжню дослідницьку роботу!). Але й занадто широка, глобальна тема навряд чи підійде - на 30-50 сторінках особливо не розженешся, і до кінця розкрити широку тему в курсовій роботі навряд чи вийде. Поставлять низьку оцінку, як пити дати!

Вибирайте тему з області, в якій добре розбираєтеся і хоча б приблизно уявляєте, про що будете писати і де будете шукати матеріал.

І ще зверніть увагу, у кого будете писати курсову. Адже вам доведеться спілкуватися з цим викладачем як мінімум тричі.

Контакт з науковим керівником

Чули, напевно, страшилки про те, як препод змушував студента переписувати роботу по 3-4 рази? Це, звичайно, не кожен день трапляється, але буває всяке. І основна причина навіть не в тому, що всі викладачі шкідливі і примхливі, або всі студенти пишуть нісенітницю в своїх роботах.

Просто потрібно вчасно з'явитися у викладача з попереднім варіантом роботи (якщо в перший раз з'явитеся у керівника за 2-3 дні до здачі - нарікайте на себе!).

Змусить щось переробляти - не поспішайте кардинально змінювати всю роботу. Може статися так, що ви все-таки повернетеся до первісного варіанта. Головне - уважно вислуховувати зауваження викладача, вміти відстоювати свою точку зору, де треба, і погоджуватися, якщо десь дійсно потрібно зробити зміни.

Насправді іноді у керівника просто немає часу вникнути в суть питання, і він за інерцією відсилає студента переробляти, правити - адже з першого разу, мовляв, ідеально вийти не може.

Готуємося до захисту курсової роботи

За великим рахунком, вашу роботу від кірки до кірки ніхто читати не буде. Головне - бездоганна введення і висновки в кінці роботи. Ось це читають особливо уважно, тому, навіть якщо саму роботу писали чи не ви (скажімо, ви завантажили готову роботу в інтернеті або вам написали її на замовлення), введення і висновки постарайтеся написати самі. Це - ваша візитна картка, так би мовити.

За день до захисту уважно перечитайте роботу, щоб основний зміст залишився в пам'яті, і ви могли легко відповісти на додаткові запитання.


 

You have no rights to post comments