Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як реально можна здати диплом на відмінно

Як реально можна здати диплом на відмінно
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як реально можна здати диплом на відмінно

Як здати диплом на відмінно? Студентів перших курсів навряд чи цікавить відповідь на це питання. Їм здається, що до здачі диплома ще багато часу. Але, повірте, життя - стрімка штука і ви не встигнете озирнутися, як будете стояти перед комісією з запискою диплома в руках.

Диплом - це підсумок вашої студентського життя. Ця подія ви запам'ятаєте надовго, тому було б чудово, якби диплом у вас викликав тільки приємні спогади. Для цього в принципі потрібно не так вже і багато - отримати відмінну оцінку.

Що таке диплом? Це комплексний проект з розробки чогось (залежно від спеціальності). Його особливістю є наявність записки в палітурці, обсягом близько 100-200 сторінок і графічної частини (креслення, графіки, діаграми і таблиці). Незалежно від того на кого ви вчитеся, щоб зробити диплом вам доведеться докласти певних зусиль.

Дипломування відбувається за стандартною схемою. Спочатку ви дізнаєтеся, хто з викладачів стане вашим керівником. Саме ця людина вирішує, що має входити у ваш дипломну роботу. Скажемо чесно, в момент, коли ви будете дізнаватися ім'я того самого викладача, ви будете відчувати моторошне хвилювання.

Ні для кого не секрет, що на кожній кафедрі обов'язково є шкідливі і прискіпливі преподи, предмети яких ви здавали досить довго. Природно, ви найменше хочете, щоб саме така людина була вашим керівником диплома. Але, закон підлості в нашому житті може спрацювати в будь-який момент. Безумовно, все залежить від конкретної ситуації і людини. Але хочу вас заспокоїти: навіть якщо вам «попався» жахливий керівник - не панікуйте. З власного досвіду скажу, що кожен керівник буде стояти горою за свого студента. А шкідливих викладачів зазвичай бояться і поважають всі інші. Ви автоматично потрапляєте під його захист. І він зробить все, щоб ви не зганьбили його.

Далі керівник оголосить вам тему, над якою вам належить працювати не один місяць. Швидше за все, з першого разу ви навіть не зрозумієте, що від вас хочуть. Але з часом ви розберетеся.

Тепер вам належить прийняти найбільш важливе рішення: робити диплом самостійно або замовляти його. Тверезо оцініть свої сили, якщо ви дійсно щось розумієте в темі диплома, то тоді сміливо беріться за роботу. Ну, а якщо ви, м'яко кажучи, не можете похвалитися відмінними успіхами в навчанні - не зволікайте і шукайте людину, яка зробить диплом за вас. Довіртеся перевіреним людям і приготуйтеся до того, що за зроблену ними роботу вам доведеться віддати чимало грошей.

Всю роботу за дипломом потрібно здавати у визначені терміни, стежте за тим, встигаєте ви чи ні. Не варто залишати все на потім і приступати до роботи за тиждень до захисту.

Знайте, що перед тим як вас допустять до захисту, вам потрібно зібрати багато підписів, печаток і папірців. Всі ці організаційні моменти можуть забрати близько двох, трьох днів.

Вся час написання роботи, підготовка документів, вимотають вас жахливо. Але, це ніщо порівняно з хвилюванням перед захистом. Дізнавшись дату захисту дипломного проекту, ви почнете відраховувати дні, години та хвилини до цього важливого моменту.

Захистити диплом на відмінно реально. І навіть у тому випадку, якщо у створенні проекту вам допомагали сторонні люди. Часом навіть не важливо, що саме написано в дипломі, головне як ви зумієте виступити перед комісією.

Побороти хвилювання часом буває важко, але зібратися потрібно обов'язково. Інакше ви просто не зможете зв'язати два слова. Часто бувають випадки, що людина робить ідеальний в плані виконання диплом, викладачам просто не до чого причепитися. Але на захисті студент не може відповісти на питання, хоча чудово знає на них відповіді. Хвилювання паралізує мозок і в результаті - три за дипломом, багато сліз і образи.

Щоб з вами такого не трапилося, прислухайтеся до наших порад.

Корисні поради, як здати диплом на відмінно

Продуманий зовнішній вигляд - це вже частина успіху. Дівчина повинна бути одягнена або в блузку та спідницю у класичному стилі, або в сукні. Останній варіант буде виглядати більш стильно. Довжина сукні повинна бути трохи вище колін, ніякої відкритої зони декольте. Щоб зберегти нотки сексуальності, віддайте перевагу облягає силуету, але тільки в разі хорошої фігури. Обов'язково надіньте високий каблук. Яскраво фарбуватися і робити круту зачіску не обов'язково. Ви повинні виглядати як справжня бізнес-леді.

Вивчіть і прорепетируйте доповідь. Тільки не заучувати і не повторюйте його 200 разів. Пару раз достатньо. Говоріть зрозумілими вам словами.

Вийшовши захищати диплом перед приймальною комісією, подивіться кожному з них в очі і посміхніться. Навіть якщо у вас при цьому тремтять руки і шалено б'ється серце. Говоріть голосно і впевнено, те, що ви скажете, ніхто не запам'ятає, важливо лише те, як ви говорите.

Поширеною помилкою багатьох є прийом перед захистом великої кількості заспокійливих. Цього не варто робити. Інакше ви можете настільки «заспокоїтися», що абсолютно перестанете орієнтуватися у просторі та часі. Краще за 4 дні до захисту почніть пити ліки (наприклад, таблетки валеріани). Вранці і ввечері по одній таблетці, а безпосередньо в найважливіший для студента день - випийте 2. Більше не потрібно.

Зрозумійте, що на захисті ніхто не буде вас валити і принижувати. Ви обов'язково здасте диплом. Викладачі обов'язково зададуть вам питання, але якщо ви не будете знати відповіді, вони вам підкажуть або взагалі дадуть відповідь замість вас. Зосередьтеся і бажано за пару хвилин до захисту, побудьте в тиші.

Чим більш впевнено ви будете себе вести, тим більш високу оцінку вам поставлять!

Диплом - це не тільки відповідальний для отримання спеціальності момент, але і дуже зворушливий. Отримавши оцінку «відмінно», ви зрадієте і в теж час засумували, адже прийде розуміння того, що все закінчилося. Більше не буде веселих лекцій, шпаргалок, безсонних ночей на сесії. Не буде таких рідних за п'ять років одногрупників та викладачів, які не буде звичних дзвінків і аудиторій, більше не буде веселих Днів студентів. Все це піде з вашого життя, тому що після здачі диплома - ви більше не студент. Тому не настільки важливо, яку оцінку вам поставлять на захисті, важливо одне - у вашому житті закінчилася прекрасна, студентська пора!


 

You have no rights to post comments