Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як підготуватися до ЗНО

Як підготуватися до ЗНО
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як підготуватися до ЗНО

Що вам знадобиться:

Підручники (які, дізнаємося нижче)
Прагнення
Сила волі (не дивуйтеся)


1 крок

Для початку візьміть в шкільній бібліотеці підручники з конкретного предмета з 6-7 по 11 класи і починайте їх потихеньку вивчати. "Візьміть книги і читайте", - звучить, кажем так, чи не дуже переконливо. Не поспішайте називати мене ідіотом. Вивчати - не означає читати все під ряд! Почніть з самого раннього класу. Цей підручник можна пройти за тиждень - іншу! По-перше, ви не будете його вивчати, а будете всього-лише повторювати матеріал.
Намагайтеся знаходити і вичитувати найголовніше!

2 крок

Поки повторюєте і вивчаєте нове, не зайвим буде і конспектувати матеріал в окремий зошит, відведену спеціально для підготовки до ЗНО. Чи не конспектуйте занадто багато. Виписуйте не більш сторінки на параграф. Виділяйте саме основне і стискайте інформацію якомога більше. Якщо написано: "Близько 90% сухої маси клітини припадає на чотири типи органічних молекул: білки, ліпіди, вуглеводи, нуклеїнові кислоти", то ви запишіть у зошит: "90% маси клітини - білки, ліпіди, вуглеводи, н. кислоти ". Слова скорочуйте так, щоб самі потім зрозуміли про що написали!

3 крок

Для вивчення матеріалів 6-8 класів не витрачайте багато часу, пройдіть цей матеріал як можна швидше. Для матеріалів 9 і десятих класів відводите найбільшу кількість свого часу! Цей матеріал самий основний і левова частка питань з ЗНО, складена по матеріалу саме 9 і 10 класів. Матеріал 11-ого класу ви будете просто-напросто повторювати вже наприкінці всієї підготовки, тому що ви вивчаєте це матеріал весь рік. І конспектувати не потрібно, адже на уроках ви і так конспектіруете досліджуваний матеріал (останнє речення не моє, його кеп мені підказав =))

4 крок

Якщо часу залишилося небагато, то придбайте збірник для підготовки до ЗНО / ЄДІ. У цьому збірнику зібрані всі теми шкільного курсу з даного предмета, а так само в ньому містяться тести з відповідями для повторення і закріплення пройденого матеріалу.
УВАГА! Ці збірники друкує міністерство освіти. Не купуйте збірники сторонніх видавництв!

5 крок

Ось таким ось чином паралельно займаючись двома / трьома предметами або чергуючи їх, можна дуже добре підготуватися до здачі ЗНО / ЄДІ. Бажаю удачі і бажаю вступити до вибраний вами ВУЗ!


 

You have no rights to post comments