Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Здаємо сесію на "відмінно"

Здаємо сесію на "відмінно"
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Здаємо сесію на "відмінно"

УЧІ ВНОЧІ
Зазвичай викладачі та психологи радять вчити екзаменаційні квитки днем, з "ясною головою". Але, на думку багатьох студентів-потанінцев, не варто під час підготовки до іспитів різко змінювати звичайний розпорядок дня. А вчити квитки взагалі вночі - так краще запам'ятовується.
БУВ ВИПАДОК. Одного разу студент політеху Сергій Степцов в ніч перед іспитом замість того, щоб вчити квитки, відправився "Колимі" містом на своєму авто. Побачивши голосує на узбіччі людини (явно напідпитку), він негайно підібрав пасажира. І - о диво! - Пасажиром виявився викладач, якому Сергію належало здавати іспит. Грошей з препода студент не взяв, довіз до будинку без пригод. І за обіцянку "нікому ні слова" отримав на наступний день оцінку "відмінно"! А якби студ мирно спав? ..

Оптимальний варіант: вчити складні питання, а легкі уважно читати - по два-три рази. Якщо на іспиті дістається питання, який погано знаєш, - відповідай суміжні теми, шукай переходи від однієї теми до іншої. На іспиті можна з легкістю "перевести стрілки" з важкого питання на простий. Викладачам це подобається.
БУВ ВИПАДОК. Пару років тому студентка політеху Настя Філонова готувалася до іспиту з політології - предмету складного і нудному. Вирішивши відпочити пару годинок, вона включила ТБ і вперше в житті подивилася передачу "Підсумки", заодно ознайомилася з політичними новинами за весь минулий тиждень. Через день, витягнувши на іспиті невивчений квиток, вона просто переповіла зміст передачі, додавши до відповіді пару слів про політології. Мало того, що Настя отримала "п'ять з плюсом", так ще й заслужила захоплення препода - він вперше зіткнувся з ученицею, яка "досконально розбирається у всіх політичних процесах, що відбуваються в країні". Виходить, іноді телевізор корисніше зошити з лекціями.


ПИШИ ШПОРИ
"Ні в якому разі не писати шпор!" - Таку пораду дають всі без винятку викладачі на консультаціях перед іспитами. Але фактично шпори тільки допомагають засвоїти матеріал. Студенти-потанінци радять: якщо якесь питання не хоче відкладатися в голові - роби шпори. А вже перед іспитом вирішиш, користуватися шпаргалкою чи ні. Втім, досвідчений препод завжди відрізнить - списав або сам написав.
БУВ ВИПАДОК. Під час минулої літньої сесії студентка Женя Пелешкова зробила собі шпаргалки. Написані каліграфічним почерком, вони швидко розійшлися ксерокопіями по всій групі. Препод на іспиті ідентифікував почерк Євгенії по віднятим у інших студентів шпорам і ... поставив їй "відмінно", навіть не питаючи! "На нагороду" За особистий внесок у розвиток науки "для Жені ви, шановні лоботряси, скине самі!" - Сказав професор іншим студентам.


ДОБРІ ПРИКМЕТИ
У прикмети потанінци свято вірять. Перш за все, на іспит треба взяти "вдалу" ручку - куплену спеціально до моменту початку підготовки до іспитів і ні для чого більше не використовувану. Ручка приносить удачу тільки господареві. Не здумайте віддати її другові: ручка втратить "розум".
Окрема розмова - про те, як правильно брати квиток. Хтось бере лівою рукою з закритими очима. Деякі - правою, вставши боком. Кажуть, що якщо провести над усіма квитками рукою, "правильний" почне випромінювати тепло.
Якщо ви - людина віруюча, то напередодні іспиту можна сходити до церкви і поставити свічки студентським "помічникам" - святий Татіані, Миколі-угоднику, Сергію Радонезького.
БУВ ВИПАДОК. У ніч перед іспитами прийнято класти заліковку в морозильну камеру - за прикметою, це може допомогти отримати за перший іспит хорошу оцінку. Рік тому таким способом скористався студент-відмінник з ТулГУ Женя Шенк. А коли на іспиті він отримав "відмінно", згадав: заліковка так і залишилася лежати в холодильнику! Добру оцінку в "заморожену" залікову книжку Євгену вдалося проставити тільки наступного дня.


 

You have no rights to post comments