Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Як скласти іспит на відмінно

Як скласти іспит на відмінно
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як скласти іспит на відмінно

ІСПИТ. Ну, хіба не противне слово? Та що там слово?! Сам процес - це взагалі якийсь кошмар. Але кожен рік тобі доводиться терпіти ці тортури. Тому що без знань, бачте, зараз нікуди. Може, воно й так. Адже кожна сучасна дівчина, якщо, звичайно, у неї є голова на плечах, може багато чого досягти в житті. Зробити таку дивовижну кар'єру, що всі її колишні однокласники в непритомність впадуть, а особливо заздрісні просто втратять волю до життя.

Престижна робота, повага колег, велика зарплата, закордонні відрядження ... А кругом красені, красені, красені ... Перспектива - супер! Аж дух захоплює. Але, напевно, щоб життя малиною не видавалося, доля вже тут як тут зі своїми сюрпризик. Підступ полягає в тому, що тобі як своїх вух не бачити всієї цієї розкоші без вищої освіти. А воно так ніколи і не почнеться, якщо ти не зможеш успішно скласти іспити.

Ти часом не ботанік?

Ні? І чудово! Тому що Зубрілов-то якраз на екзамени не віє. Вчаться, вчаться, студіюють товстелезні томи, а в підсумку залишаються вивчати всі ті ж талмуди до наступних іспитів. Ні, звичайно, добре знати всю навчальну програму і блищати найвищим рівнем іноземної мови. Але на іспитах взагалі зокрема це не головне. Тут важливо сподобатися викладачеві. Зачарувати його собою настільки, щоб він, як під гіпнозом, поставив тобі жадану «п'ятірочку». Ну, що зважилася на подвиги? Тоді слухай уважно - як легко скласти іспит.

Преподи терпіти не можуть:

Яскравий макіяж. Ультра-міні. Різнобарвні дреди. Довгі нігті кислотних кольорів.

Одяг у стилі унісекс. Жуйки. Шпаргалки. Коли у відповідь на їхні запитання мовчать.

Зате просто обожнюють:

Твій здоровий рум'янець. Бадьорий голос під час відповіді.

Класичні спіднички до копиць і білі блузки з рюшечками.

Коли ти ні з ким не шепочешся під час іспиту. Великі знання з предмета.

По одягу і оцінка

Точніше, звичайно, по розуму, але ... Але можна приховати під правильної одягом недоліки своєї освіти. Або, навпаки привернути увагу до величезним знанням, які у тебе є.

Припустимо, ти майже не в курсі, що там потрібно відповідати на іспиті, і збираєшся списувати з шпори. Тоді одягайся в непримітну класику. Тобто твої блузка і спідниця до колін повинні бути тьмяних і непомітних кольорів. Це можуть бути які-небудь відтінки сірого, синього, зеленого, бежевого. Постарайся знайти підходящі туфлі і сумку. Загалом, дотримуйся правило: ніяких яскравих плям! Інакше весь іспит викладач буде дивитися тільки на тебе - і списати нічого не вийде.

Але якщо ти дійсно не по-дитячому підготувалася до іспиту, то сміливо одягається в який-небудь ситчик веселенький! Організуй у своєму одязі дуже яскраву деталь. Наприклад, червоний шарфик або таку ж спідницю. Тут головне - не перестаратися і не надіти і не наробити нічого такого, що викладачі просто не виносять (див. вище]. Так ти зможеш стати найяскравішою з знають, а там вже і «відмінно» не за горами.

Так! Ще дуже важливо, щоб твоя одяг подобався тобі самій. Адже якщо, наприклад, тебе просто бісить блузка, тому що в ній незручно (щось тягне, занадто коротка, довга, дуже тебе повнить або робить худої, як тріска ...), то ти весь іспит будеш відволікатися на цю справу. Наслідки передбачити неважко. Тому обов'язково походи годинку по будинку в тому вбранні, який згодом побачать преподи. Щоб звикнути.
Як скласти іспит на відмінно

А тепер - найголовніше, золоте правило для всіх екзаменуються! Ніколи не зупиняйся під час відповіді! Пауза - твій найлютіший ворог. Щоразу, коли ти замовкає, у препода з'являється можливість вставити своє вагоме слово в бесіду. І, як правило, це буває питання, уводящий тебе в бік від теми квитка. Ось які вони зануди, ці преподи! Завалюють по-страшному.

Як говорити?

Розбірливо. З видом ну оо-чень впевненої в собі людини.

По суті питання. Без пауз.

Перездача - не завдання!

Ну а що робити, якщо тебе відправлять на перездачу? Готуватися! Благо, що зазвичай на дається досить багато часу. Добре, якщо ти вже точно знаєш, що на перездачі будуть ті ж самі квитки, що і на іспиті. І не бійся з'ясувати у препода це питання! Адже це знання позбавить тебе від зайвої мороки з непотрібними для перескладання параграфами підручника.
Потім спокійненько так починай готуватися до прийдешнього іспиту номер два.

Як успішно скласти іспит. Поради від BeeWoman.ru.

1. Засядемо будинку за книжки і знайди відповідні темами глави.

2. Наведи на столі порядок, щоб ніщо не відволікало тебе від справи.

3. Роздягли загальний обсяг матеріалу на рівні частини.

4. Зроби графік підготовки. Детально розпиши його на аркуші.

А тепер постарайся цей самий графік дотримуватися. А що робити? Без цього ти ризикуєш знову постати перед світлі очі препода, нічого не вивчивши! Тому напиши реальний план дій. Наприклад, виділи на кожну тему по два дні. Не забудь внести у свій графік підготовки «вихідні дні». Ти ж не затворниця якась! Тобі і на дискотеку сходити потрібно, і відпочити!

Прочитуючи параграф, записуй у спеціальному зошиті його короткий зміст і приклади завдань або історичні дати, якщо такі є. Освоївши всі теми, почни перечитувати свою спецтетрадь. Так ти зможеш усвідомити все найголовніше.

Якщо яка-небудь формула або історична дата ну ніяк не хоче запам'ятовуватися, то випиши її на листочок і повісь де-небудь на видному місці. Так, щоб ти якомога частіше дивилася на неї. І нікуди вона від тебе не дінеться!


 

You have no rights to post comments