Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... 5 способів для здачі тестів ЗНО на відмінно

5 способів для здачі тестів ЗНО на відмінно
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

5 способів для здачі тестів ЗНО на відмінно

«Я здам тест на 200 балів. Я здам тест на 200 балів ». Це нова мантра для абітурієнтів, що здають ЗНО 2013. Можна виконувати під музику, можна - під бій барабанів (не соромтеся, ритмічно стукайте по столу), можна читати як реп. Чули про ефект «плацебо». Це метод лікування: лікарі дають хворому аспірин, але запевняють його, що це найсильніше ліки, яке допоможе одужати в лічені дні. І багато одужують. Фактично - самі себе лікують. Якщо йти на тестування в пригніченому стані, велика гарантія, що напишіть погано. Гарний настрій - знак того, що організм у тонусі, значить мозок функціонує на всі 200%. Переконуйте себе, що сьогодні ваш щасливий день.

1. Розкажіть своїм родичам, в чому полягатиме їх роль сьогодні. Нехай допомагають вам заочно. Вважається, що здає іспит / залік / тестування потрібно лаяти «позаочі». Але помічники в даному випадку повинні бути обережні. Якщо згадувати людини, у нього може початися гикавка або «загоряться» щоки. Це точно не посприяє здачі тесту на вищий бал.

2. Аналогічну дію мають кулачки. Ось тільки не починайте ними махати! Найкраще тримати їх (або схрещені пальці), поки не зайдете в аудиторію і не розпакуєте свій варіант тестового завдання. Остання дія зі стиснутими кулачками провернути складно, але можна!

3. Принесіть з собою талісмани і амулети. Напевно у кожного з вас є своя особлива дрібничка, яку ви носите з собою для фарту. Сьогодні вона вам знадобиться як ніколи. Також надягайте свої улюблені шкарпетки, колготки, перчатки. Вважається, що в новому одязі тест написати не легко.

4. «Ні пуху, ні пера, ні двійки, ні кола!» - Ось що повинні сказати вам домашні, проводжаючи на тестування. На що абітурієнти та студенти завжди відповідають «До біса!»

5. П'ятак в п'яту! І це не метафора. Ця прикмета з'явилася ще в СРСР: перед здачею випускних іспитів і заліків в університетах студенти клали в черевик під п'яту мідний п'ятак. Елегантне пріхрамиваніе доповнить ваш образ в цей нелегкий (я б навіть сказала - доленосний) день і, може бути, п'ятак нашепче вам правильну відповідь.

Тести вже скоро, так що не забудьте випробувати цим прикмети на собі під час здачі шкільних контрольних робіт або яких-небудь заліків. Якщо допоможе - цей метод ваш.


 

You have no rights to post comments