Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для студента... Запорука успішної здачі ЗНО

Запорука успішної здачі ЗНО
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Запорука успішної здачі ЗНО

Позаду тривала, втомлива підготовка до випускних іспитів і ЗНО (ЗНО). Ви вже багато знаєте і можете з легкістю вирішити задачку будь-якої складності. А відповіді на запитання з усіх предметів просто «відскакують у вас від зубів». Але це в спокійній, звичній для вас обстановці. А якщо уявити себе в екстремальній ситуації? Чи вмієте ви сконцентруватися і прийняти швидко правильне рішення? А адже ЗНО це і є та екстремальна ситуація, в якій вам доведеться приймати швидке і правильне рішення.

Тому ми хочемо вам дати кілька практичних порад, як не розгубитися на тестуванні і отримати саме ті бали, які ви заслужили, а може бути навіть і вище.

Настав час «Ч»? Головне, не хвилюйтеся!


1. Уважно слухайте вказівки організаторів.

Уважно слухайте вказівки організаторів про те, як правильно заповнити бланк. Якщо хочете щось запитати, чи не вигукуйте з місця, а підніміть руку.

Питання не повинні стосуватися змісту завдань, на них вам ніхто не відповість.

2. Почніть з вирішення легких завдань.

Не намагайтеся вирішувати завдання по порядку. Прочитайте всі завдання і виберіть з них ті, відповіді на які ви знаєте і відповідайте на них.

Відповідаючи на легкі питання, ви заспокоїтеся і до вас повернеться впевненість у собі. Вам буде легше зосередитися на складних питаннях.

3. Логіка побудови тестових завдань.

Дуже уважно читайте завдання до кінця. Не намагайтеся зрозуміти, що від вас вимагають по перших фраз. Ви ризикуєте «додумати» завдання, а значить неправильно його вирішити.

Якщо вам попався питання, відповідь на який ви не знаєте, дійте шляхом логічного винятку. Коли ви виключіть варіанти, які точно не підходять, у вас залишиться менше варіантів, з яких потрібно вибрати правильну відповідь, а це вже простіше.

Зверніть увагу на те, що завдання може мати декілька правильних відповідей.

4. Ваша інтуїція.

Не залишайте питання без відповідей (адже це 0 балів). Якщо час добігає кінця, а у вас залишилися питання, на які ви не відповіли, прислухайтеся до своєї інтуїції і дайте відповідь навмання. Завжди є шанс «потрапити в точку», а значить отримати якийсь бал за свою відповідь.

5. Користуйтеся чернетками.

Пишете твір.

Зверніть увагу на те, що саме Вас просять зробити: пояснити, порівняти, обговорити, оцінити. І відповідь будуйте відповідно з цим проханням: пояснюйте, порівнюйте, обговорюйте, оцінюйте. На жаль, саме неуважність, найчастіше, приводить до неправильних відповідей і втрати часу на їх виправлення.

Продумайте свою відповідь.

Випишіть на чернетку ті фрази, які приходять Вам в голову (що стосуються теми твору). Можна - врозкид, в безладді. Потім зберіть їх в логічному порядку і запишіть ще раз в чернетку, вже як відповідь.

6. Пишіть по суті.

У Вас обмежений час і простір. Пишіть по суті - затвердження, і підтвердження цього твердження. Не пишіть складними пропозиціями - ризикуєте заплутатися в знаках (а це зменшує кількість можливих балів).

7. Перевіряйте написане.

Слідкуйте за помилками і правильністю розставлених знаків.

8. Рекомендуємо відвідати тренінг "Складання іспитів".
Ви навчитеся впевненому поведінці при здачі іспитів (заліків, контрольних робіт, при відповідях біля дошки). Вивчіть типи вчителів та форми взаємодії з ними. Навчіться релаксаційним вправам. Що їсти? Як одягатися? Дізнаєтеся маленькі секрети успіху!


 

You have no rights to post comments